
Слідчі повідомили про підозру двом чоловікам, які збували наркотичні речовини в місті Харків. Про це повідомляють Харьковские известия.
Нагадаємо, нещодавно на Григорівському шосе харківські патрульні затримали двох закладників.
Поліцейські вилучили у чоловіків 35 пакунків з психотропною речовиною. Наркотики вони придбали для подальшої реалізації.
Встановлено, що жителі Харкова зробили 57 “закладок” з наркотиками на території Слобідського району та 15 — у Новобаварському районі.
21-річних зловмисників затримали в порядку статті 208 КПК України.
Слідчим ВП № 1 ХРУП № 3 їм повідомлено про підозру у скоєнні збуту наркотичних засобів.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.