Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту

26.06.2026 11:08   -
Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту

У незаконному обігу наркотичних засобів підозрюють 49-річного мешканця селища Високий Харківського району. Про це інформує Інфосіті.

За даними слідства, чоловік маскував канабіс та тетрагідроканабінол всередині безперебійників і відправляв поштою до Львова, Ужгорода та інших міст. Також у «асортименті» ділка було печиво власного приготування, до складу якого він додавав психотроп.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання наркоторговця вилучено майже 3 кг канабісу, 2 кг печива зі смолою з екстрактом канабісу, 81 кущ конопель, а також електронні ваги та пакувальні матеріали.

Також він облаштував у господарських спорудах нарколабораторію із застосуванням системи поливу з контролером, інвекторів, ультрафіолетового освітлення, цифрового контролеру клімату, вентиляційної труби та добрива для вирощування канабісу. Обсяг виробництва був настільки масштабним, що фігурант оснастив будинок СЕС.

Крім того, в будинку виявлено дві гвинтівки та боєприпаси, які господар зберігав без передбаченого законом дозволу.

Правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України. Після проведення необхідних експертиз вирішуватиметься питання щодо додаткової правової кваліфікації дій підозрюваного за ст.ст. 263, 310, 317 КК України.

Прокурор у суді клопотатиме про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ