Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту

У незаконному обігу наркотичних засобів підозрюють 49-річного мешканця селища Високий Харківського району. Про це інформує Інфосіті.
За даними слідства, чоловік маскував канабіс та тетрагідроканабінол всередині безперебійників і відправляв поштою до Львова, Ужгорода та інших міст. Також у «асортименті» ділка було печиво власного приготування, до складу якого він додавав психотроп.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання наркоторговця вилучено майже 3 кг канабісу, 2 кг печива зі смолою з екстрактом канабісу, 81 кущ конопель, а також електронні ваги та пакувальні матеріали.
Також він облаштував у господарських спорудах нарколабораторію із застосуванням системи поливу з контролером, інвекторів, ультрафіолетового освітлення, цифрового контролеру клімату, вентиляційної труби та добрива для вирощування канабісу. Обсяг виробництва був настільки масштабним, що фігурант оснастив будинок СЕС.
Крім того, в будинку виявлено дві гвинтівки та боєприпаси, які господар зберігав без передбаченого законом дозволу.
Правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України. Після проведення необхідних експертиз вирішуватиметься питання щодо додаткової правової кваліфікації дій підозрюваного за ст.ст. 263, 310, 317 КК України.
Прокурор у суді клопотатиме про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- КСП «Інженерні мережі» звітує про виконану роботу
- На бульварі Юр’єва у Харкові зрізають аварійні дерева (фото)
- Вранці росіяни атакували ударними безпілотниками центр Ізюма (фото)
- З початку тижня на водоймах України загинули 27 людей, з них 12 дітей
- Харків’ян запрошують пройти тест на знання Конституції України

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





