
У незаконному обігу наркотичних засобів підозрюють 49-річного мешканця селища Високий Харківського району. Про це інформує Інфосіті.
За даними слідства, чоловік маскував канабіс та тетрагідроканабінол всередині безперебійників і відправляв поштою до Львова, Ужгорода та інших міст. Також у «асортименті» ділка було печиво власного приготування, до складу якого він додавав психотроп.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання наркоторговця вилучено майже 3 кг канабісу, 2 кг печива зі смолою з екстрактом канабісу, 81 кущ конопель, а також електронні ваги та пакувальні матеріали.
Також він облаштував у господарських спорудах нарколабораторію із застосуванням системи поливу з контролером, інвекторів, ультрафіолетового освітлення, цифрового контролеру клімату, вентиляційної труби та добрива для вирощування канабісу. Обсяг виробництва був настільки масштабним, що фігурант оснастив будинок СЕС.
Крім того, в будинку виявлено дві гвинтівки та боєприпаси, які господар зберігав без передбаченого законом дозволу.
Правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України. Після проведення необхідних експертиз вирішуватиметься питання щодо додаткової правової кваліфікації дій підозрюваного за ст.ст. 263, 310, 317 КК України.
Прокурор у суді клопотатиме про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині пенсіонер жорстоко вбив свого знайомого
- З російського полону повернулися 160 захисників (фото)
- На Харківщині військовий медик вимагав хабар за вплив на ВЛК
- У Харкові знизилися ціни на свіжі овочі (фото)
- В Україні запускають програму медичної освіти для бойових медиків