Жителі Харківщини намагалися незаконно перетнути кордон та втекти до Молдови

У Роздільнянському районі Одещини прикордонники затримали групу чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон. Про це інформує Iнфосiтi.
Прикордонники отримали інформацію від підрозділу ЗСУ, щодо руху невідомих в напрямку кордону.
Неподалік держрубежу вони виявили дев’ятьох чоловіків – жителів Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Хмельницької та Київської областей.
Як з’ясувалося, бажаючі незаконно потрапити до Молдови отримували онлайн-вказівки щодо навігації від адміністратора телеграм-каналу. Останній, у разі вдалого переправлення клієнтів, мав отримати на банківську карту по 120 тисяч гривень з кожного.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Під час затримання один із чоловіків намагався втекти, однак прикордонник зі службовим собакою затримали його.
За спробу незаконного перетинання кордону стосовно чоловіків складено адмінпротоколи за ст.204-1 КУпАП, справи скерували до суду.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківській області зловмисник викрав із сейфа майже 600 тисяч гривень (фото)
- За хорошу боротьбу і нагороди достойні. Німецький пʼєдестал для харківʼянина. Шоста перемога лідера
- На Харківщині викрили шахрая, який привласнив телефон знайомого
- Споживачі “Харківобленерго” встановили новий рекорд із передачі показань
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





