Жителя Харківщини засудили за незаконне зберігання 200 кг пороху

07.02.2024 14:50   -
Жителя Харківщини засудили за зберігання 200 кг пороху

Прокурори довели, що мешканець села Михайлівка, після деокупації низки населених пунктів Харківської області у вересні 2022 року на відкритій ділянці місцевості побачив зв’язки та тканинні мішки, всередині яких містився порох. Про це повідомляє Інфосіті.

Знахідку чоловік відніс до себе додому і став зберігати, не повідомляючи про це правоохоронні органи. У квітні 2023 року чоловіка викрили правоохоронці. Під час огляду домоволодіння виявлено та вилучено майже 200 кг речовини, яка, відповідно до висновку експертизи, є нітроцелюлозним порохом.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.

Вироком Чугуївського міського суду Харківської області чоловіку було призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від його відбування з іспитовим строком на 1 рік.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Не погодившись з вказаним вироком, перший заступник керівника обласної прокуратури оскаржив його в апеляційному порядку з мотивів невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості злочину.

Вироком колегії суддів Харківського апеляційного суду зазначену апеляційну скаргу задоволено, та призначено чоловіку покарання у виді 3 років позбавлення волі з його реальним відбуванням. Вирок суду апеляційної інстанції набув чинності.

ОСТАННІ НОВИНИ