Чемпіонат України зі стрільби з лука: які нагороди здобули харківські спортсмени

26.09.2023 11:12   -
ЧУ зі стрільби з лука: нагороди харківських спортсменів

В чемпіонаті України зі стрільби з лука взяли участь понад 200 спортсменів з 16 областей країни та Києва. Змагання проходили у Львові з 20 по 24 вересня. Про це повідомляє Інфосіті.

За підсумками змагань серед дорослих харківські лучники здобули 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Зокрема, в командних жіночих змаганнях зі стрільби з класичного лука харків’янки розділили між собою перше та друге місце. Чемпіонками стали Ірина Ярмак, Софія Постельняк та Поліна Звєрєва з команди «Харківська -2», які у фіналі з рахунком 6:2 перемогли «Харківську -1», до складу якої увійшли Катерина Дубровіна, Ірина Третьякова та Дар’я Павліченко.

В особистих змаганнях зі стрільби з класичного лука серед чоловіків срібним призером став Віктор Рубан. У фіналі харківський лучник поступився 3:7 Маркіяну Івашко зі Львівської області.

В командних жіночих змаганнях в стрільбі з блочного лука бронзову медаль здобули Тетяня Гриншпун, Олена Гриншпун та Тетяна Альшаєва.