Харків’янин визнаний кращим тхеквондистом 2019 року. ФОТО

27.12.2019 15:54   -
Автор:
Участь у змаганнях взяли близько 800 спортсменів з 17 областей країни та Києва.
Кращим тхеквондистом 2019 року визнаний харків’янин Денис Вороновський, який у цьому році став бронзовим призером на Всесвітній універсіаді та здобув «бронзу» екстрачемпіонату Європи з тхеквондо. Кращою спортсменкою року визнана киянка Ірина Ромолданова. Її наставник Олег Нам став кращим тренером року в українському тхеквондо.
За підсумками командного чемпіонату України харківські спортсмени перемогли в змаганнях серед чоловіків та жінок, а також юніорів та юніорок. Крім того, на їх рахунку – 1 срібна та 2 бронзові нагороди.
Серед чоловіків чемпіоном стала команда «Харківська область-1». До її складу увійшли: Котяш Василь, Панченко Артур, Чеша Влас, Куліда Артур, Мазур Микита, Кулик Ілля, Манюхін Данило та Іщенко Олексій.
Друге місце серед чоловіків – за командою «Харківська область-2»: Гамідов Ельвін, Функендорф Владислав, Задніпряний Ярослав, Пліско Станіслав, Вороновський Денис, Косенко Богдан, Чорний Ярослав, Ігнатій Данило.
Крім того, в змаганнях серед чоловіків ще одна харківська команда розділила третє місце з командою Рівненської області. До складу «Харківська область-3» потрапили: Чугай Олександр, Хут Алан, Світличний Олексій, Жупійов Микита, Кириленко Дмитро та Фалько Роман.
Команда «Харківська область-1» перемогла і серед жінок. У складі команди виступали: Таратута Єлизавета, Процвітаєва Ольга, Димшакова Анастасія, Давиденко Олена, Вітренко Ганна, Лючкова Єлизавета та Янчукова Євгенія.
У цій категорії бронзовими призерками стали тхеквондистки з команди «Харківська область-2»: Муслюмова Сабіна, Димова Дарина та Смирнова Валерія.
Серед юніорів чемпіоном стала команда «Харківська область-1»: Котеліков Олексій, Гайдар Артем, Кравченко Олександр, Кучеренко Євген, Литовченко Микита та Чернов Денис.
Серед юніорок золоті медалі також здобула команда «Харківська область-1». До її складу увійшли: Ткаченко Тетяна, Бригіда Еріка, Циганкова Катерина, Бондар Наталія та Довалентинова Аріна.
На ювілейному 20-му за рахунком Всеукраїнському турнірі «Діти України», боротьбу за медалі якого вели юні спортсмени в п’яти вікових категоріях, тхеквондисти Харківської області спільними зусиллями завоювали 27 золотих, 28 срібних та 47 бронзових нагород.
У загальнокомандному заліку «Діти України – 2019» у розділі «керугі» (поєдинки) перемогу здобули вихованці харківської КДЮСШ №2, на рахунку яких було 11 золотих, 10 срібних і 14 бронзових медалей, а друге місце посіла харківська КДЮСШ № 8 (6 золотих, 3 срібні та 10 бронзових). Третє місце дісталося команді з Донецької області. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.