Харківський борець здобув «бронзу» рейтингового турніру в Угорщині

14.07.2023 13:36   -

В столиці Угорщини Будапешті 13 та 14 липня проходить рейтинговий турнір з вільної боротьби. Бронзову медаль змагань виборов харків’янин Каміль Керімов. Про це повідомляють Харьковские известия.

Каміль Керімов виступав в ваговій категорії до 57кг. В боротьбі за медалі Каміль поступився лише китайському борцю Ванхао Зу, який в підсумку став переможцем турніру.

В свою чергу, в боротьбі за бронзову нагороду українець здолав суперників з Грузії та Ірану.

На жаль, на турнірі в угорському Будапешті не буде представниць збірної України у жіночій боротьбі. Причин – допуск до змагань російських борчинь.

Нагадаємо, Еліна Світоліна завершила виступ на Вімблдоні, зупинившись за крок від фіналу

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.