Титулований харківський велогонщик – захисник України Андрій Винокуров збирає кошти для ЗСУ

21.11.2022 13:45   -

До благодійного проекту «Допоможемо по-чемпіонськи» сьогодні приєднався титулований харківський велогонщик Андрій Винокуров, який зараз безпосередньо боронить нашу країну в лавах ЗСУ. Про це повідомляє спортивна редакція Харьковских известий.

Андрій Винокуров – заслужений майстер спорту з велоспорту на треку. Він триразовий переможець Кубка світу, дворазовий призер чемпіонату Європу, учасник Олімпійських ігор, багаторазовий переможець та призер етапів Кубка світу, міжнародних рейтингових змагань, неодразовий чемпіон та рекордсмен України в своїх коронних трекових дисциплінах – індивідуальному спринті та кейрині.

Зараз Андрій Винокуров захищає нашу країну в одному з підрозділів ЗСУ, разом з яким, в тому числі, брав участь у звільнені окупованих російськими загарбниками територій Харківської області.

Андрій Винокуров

На благодійний Аукціон в рамках проекту «Допоможемо по-чемпіонськи» титулований харківський спортсмен виставив доволі коштовний та рідкісний для шанувальників спорту лот. Це фірмова веломайка з чемпіонату Європи та унікальний комбінезон лідера Кубка Світу з велоспорту на треку. Стартова ціна лота – 4000 гривень, а сам Аукціон триватиме до 12 грудня. Бажаючим взяти участь в благодійному Аукціоні потрібно залишити свій коментар під цим постом із зазначенням суми-ставки. Мінімальний крок – 100 грн.

Переможцем стане той, чия ставка буде останньою на момент завершення Аукціону.

Всі зібрані кошти, як зазначив Андрій Винокуров, підуть харківським волонтерам, які допомагають та закривають нагальні потреби наших захисників, а саме одного з підрозділів ЗСУ, що розташований у Харківській області.

Також в рамках Аукціону відкритий додатковий рахунок для бажаючих підтримати цей підрозділ нашого славетного війська будь-якою сумою від 10 грн і більше. Фінансові надходження з цього рахунку будуть додані до зібраних коштів з благодійного Аукціону.

Тож долучитися до благородної й такої потрібної справи, взяти участь у благодійному Аукціоні від Андрія Винокурова, або зробити донат на додатковий рахунок можна, перейшовши на відповідну публікацію відомого спортсмена на його сторінці у Фейсбуці.

Відзначимо, що це вже сьомий Аукціон в рамках благодійного проекту з провідними українськими спортсменами і тренерами «Допоможемо по-чемпіонськи». З попередніх Аукціонів вдалося зібрати та повністю реалізувати вже близько 65 000 гривень.