Визначено переможців Кубку мера Харкова з баскетболу (фото)

У змаганнях на Кубок мера взяли участь шість команд з Харкова та Кременчука у складі спортсменів 2009-2014 р. н. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, у турнірі грали по три команди з Харкова та Кременчука (2009-2010 р.н., 2011-2012 р.н., 2013-2014 р.н).
У підсумку, в молодшій віковій категорії перемогу здобула команда з Кременчука, а в середній та старшій – харків’яни.



ОСТАННІ НОВИНИ
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина
- У Харкові комунальники упорядковують зони відпочинку (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





