10 000 гривень щомісяця. Хто з харківських вчителів отримуватиме таку надбавку до зарплати

11.03.2023 22:03   -

У Харкові підбили підсумки міського етапу Всеукраїнського освітянського конкурсу “Учитель року – 2023”. Результат – семеро переможців в чотирьох номінаціях і шість лауреатів.

Переможці надалі візьмуть участь в обласному етапі, потім вийдуть на національний. Приємно відзначити, що минулого року кращим вчителем України став вчитель біології з Харківської 47-ї гімназії – Андрій Самойлов. І, цьогоріч, у харківських педагогів є всі шанси перемогти у всеукраїнському етапі.

Розтрощені школи, пусті класи. В країні – війна. Здавалось би, про які конкурси може іти мова. Але Харків – незламний, а наші вчителі непереможні. Тож, попри все, традиційний” вчитель року” відбувся – ще більш патріотичний, наповнений любов’ю до батьківщини і відданістю професії. В день народження великого Кобзаря – Тараса Шевченка, у Харкові підбили підсумки міського етапу. Семеро кращих у чотирьох номінаціях представляють свої здобутки.

Захист України, основи здоров’я, фізична культура і початкова школа . Саме в цих чотирьох номінаціях, визначених міністерством освіти і науки України, як найактуальніші сьогодні, і змагались вчителі. Харківські педагоги, які відважилися взяти участь в цьогорічному конкурсі, справжні герої, підкреслили у міському департаменті освіти. Бо цього року вони окрім дистанційного викладання уроків, стали волонтерами, опікуються пунктами назламнлсті, і паралельно виконували дуже серйозні конкурсні завдання.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
В нашому незламному місті кожен наближає перемогу . І освітяни не виняток, кожен працює на своєму освітянському фронті. І те, що нам вдалось зберегти всі напрямки освіти, я вважаю, величезна заслуга наших педагогів.

Тож до перемоги у міському етапі дійшли найсильніші, найталановитіші, найкреативніші.

Ольга Смірнова – вчитель початкових класів з дев’ятнадцяти річним стажем розповідає що її надихнуло взяти участь у конкурсі цього року і хто змотивував на перемогу в своїй номінації.

ОЛЬГА СМІРНОВА ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ХАРКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №152
Звичайно, про жодні конкурси спершу ніхто не думав, але у моєму класі, наприклад, татусі воюють , зараз вони розкидані по різним ділянкам фронту і періодично вони мені телефонують і кажуть, Ольго Сергіївна, ми тримаємось! Не хвилюйтесь, все буде Україна. І ви знаєте, цією своєю участю, своєю такою маленькою перемогою так хочеться прокричати їм туди, на фронт: рідненькі, тримайтеся, ваші діти в надійних руках. І ми думали, як показати, як допомогти нашим діткам зараз в такий складний час.

У вересні 2022 року Ольга Сергіївна взяла перший клас і зробила майже нереальне – в умовах війни, дистанційно навчила першачків читати, писати і свою креативну методику викладання представила на конкурс. Свою маленьку перемогу на освітянському фронті, каже, присвячує нашим сильним і незламним захисникам України.

Так, цьогорічний конкурс дуже винятковий. Тож номінації “Захист України” організатори відвели особливу почесну роль.

АНДРІЙ ТКАЧЕНКО ВЧИТЕЛЬ ІЗ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №128
Бо майбутні захисники це випускники наших шкіл. Це не тільки хлопці, А й дівчата. І те, які знання ми їм дамо, як підготуємо не лише теоретично, а й практично, і духовно, залежить цінність їх досвіду вже безпосередньо в житті і захисті нашої країни.

Вже 11 років Андрій Ткаченко викладає школярам предмет захист України. Говорить, при виконанні завдань конкурсу цьогоріч свою увагу акцентував саме на практичних навичках. І як би складно це не було зробити під час дистанційного навчання, Андрій Миколайович впорався з таким викликом – переміг в своїй номінації. Говорить завдяки активній підтримці і участі своїх учнів, спільним креативним ідеям.

Вітаючи переможців та лауреатів міського етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2023”, мер Харкова подякував педагогам за їхню віддану працю в складних умовах війни.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
А ваша праця це кожен день , коли війна, вчити наших діточок, давати такі необхідні їм знання. Вам не просто, важко, але ви справжні герої. І я дуже вдячний усім вам. Дуже хочу побажати якнайшвидшої перемоги і дуже хочу, щоб наступне вручення цих нагород відбулось у мирному українському місті Харкові.

В урочистій атмосфері переможці та лауреати отримали дипломи, сертифікати та квіти.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Місто цінує і підтримує освітян, які своїми досягненнями і здобутками сприяють розвитку Харкова та наближують таку бажанну Перемогу.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Кожен переможець протягом року буде отримувати місячну надбавку в розмірі 10 тис грн. А лауреати, яких шість, вони, будуть щомісяця отримувати надбавку в 3 000 грн. Тобто це не лише моральний – матеріальний стимул.

А щоб у присутніх збереглось віддчуття свята та важливості події, захід прикрасили виступи, підготувлені талановитими вчителями та учнями Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ