20 генераторів та 30 зарядних станцій передали Харкову німецький фонд та громадська організація

18.06.2024 19:45   -

Харків – місто, яке вже третій рік потерпає від ворожих обстрілів, руйнацій, значних пошкоджень енергосистеми, щоденних відключень світла та можливих блекаутів. Як ніколи, Харків потребує сьогодні енергетичної незалежності. Завдяки громадській організації «Ініціатива Е+» разом з німецьким фондом «Ukraine-Hilfe Berlin e.V» місто отримало 20 генераторів та 30 зарядних станцій EcoFlow.

ІРИНА САВЧЕНКО ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ГО «ІНІЦІАТИВА Е+» ПРЕДСТАВНИК ОРГАНІЗАЦІЇ «UKRAINE-HILFE BERLIN E.V»
Зараз ми привезли в місто Харків гуманітарну допомогу, це генератори та самі великі Eco-flow на суму більш 8 мільйонів. Ця допомога зібрана «Ukraine-Hilfe Berlin e.V». Там є наліпки ще деяких фірм, які великі суми донатили для цієї допомоги. Вісімнадцять з половиною кіловат потужність одного генератора EcoFlow це самі потужні, працюють коли є світло – ви заряджаєте, немає світла – воно віддає. Це можна заряджати телефони для того, щоб сказати рідним, що я живий,зі мною нічого не сталося, це для укриття, щоб було якесь освітлення, це для пунктів гарячого харчування. Місто Харків- одне із самих великих міст, яке найбільш потерпає від російської агресії. Дуже багато людей виїхали з Харкова, вони знаходяться у Німеччині, частина з них є також волонтерами «Ukraine-Hilfe Berlin e.V», вони турбуються про своїх рідних. Тільки для того, щоб допомогти Навіщо ми один одному, для того, щоб допомагати.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР НОВАК ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Саме завдяки ініціативі Ігоря Олександровича у співпраці з нашими німецькими партнерами, гуманітарний фонд, який сьогодні присутній у Харкові надав допомогу і ця допомога дуже важлива для нас. Перш за все, з огляду на те, що ця допомога розрахована на обʼєкти, які сьогодні займаються в місті харчуванням наших харківʼян і наших людей, які сьогодні прибули в Харків, як внутрішньо переміщені особи. У нас дуже велика кількість, це близько двохсот тисяч осіб офіційно зареєстрованих і сьогодні більше сорока тисяч отримують безкоштовне харчування на пунктах харчування і на пунктах незламності. Також є періоди, коли наступає блекаут і не тільки в блекаут приходять містяни також, щоб підзарядити свої телефони тому, що зараз є обмеження в постачанні електроенергії і саме такі генератори і такі зарядні прилади вони необхідні для того, щоб надавати першочергові потреби нашим містянам. Так, ми вдячні гуманітарному фонду «Ukraine-Hilfe Berlin e.V.», громадській організації «Ініціатива Е+», яка ж партнером цієї організації, за таку важливу допомогу, яка сьогодні надійшла в наше місто.

За словами Олександра Новака, допомога вже розподілена і буде направлена до пунктів незламності та харчування для того, щоб, у разі відсутності світла, харківʼяни могли скористатися базовими послугами.

ОСТАННІ НОВИНИ