«90% – харків’яни. Як вони могли зрадити місто». Як харківські будівельники відроджують Харків в умовах війни
Вони ті, хто не зрадив місто. Ті, хто залишився, щоб будувати і відбудовувати. Ті, хто з честю всі ці місяці справно працює тут в Харкові в умовах війни. В кількох десятках кілометрів від скаженого ворога, що всіляко намагається зламати життя у місті.
Роман Зезюков теж не поїхав. Залишився. Бо, каже, його дім тут, в Харкові. У будівельній компанії електриком працює вже понад три роки. Перші тижні війни був там де було необхідно, відновлював світло у понівечених будинках та перебитих електростанціях. А потім долучився до відбудови зруйнованих росіянами житлових будинків і паралельно працює в новобудовах. Робота, ділиться, головні ліки від всіх станів і думок, що провокує повномасштабна війна.
РОМАН ЗЕЗЮКОВ ЕЛЕКТРИК ТРЕСТ «ЖИТЛОБУД-1»
Работать приятно. Колектив хороший, отношение хорошее. Просто хочется достроить объекты и сдать их вовремя, чтобы здесь могли жить люди.
РОМАН ЗЕЗЮКОВ ЕЛЕКТРИК ТРЕСТ «ЖИТЛОБУД-1»
Приятно смотреть на людей, которые заселяются в эти квартиры. Особенно людей, которые возможно прибыли с тех мест, где уже нет у них жилья. Дома, они потеряли свое жилье. И когда смотришь на их лица, радостные, что у них есть новое жилье. И хотелось бы это жилье делать качественным и своевременно его сдать. Приятно работать в команде такой как Жилстрой. И нам очень хочется, чтобы мечта людей сбылась и у них были хорошие дома. Чтобы они могли прийти со своей семьей.
Війна показала хто є, хто. Хто серцем з Харковом і хто готовий і надалі працювати над розвитком міста задля його майбутнього. Незважаючи на всі труднощі, харківські будівельники витримали як перші тижні, так і перші місяці війни. Коли все комерційне будівництво практично зупинилося, вони допомагали будувати фортифікаційні споруди для захисників, а потім стали до відбудови понівеченого війною Харкова. Так лишень протягом минулого року в умовах війни Харків з командою будівників змогли відродити 200 житлових багатоповерхівок у найбільш зруйнованих рашистами мікрорайонах Харкова. Подекуди доводилось і доводиться працювати під обстрілами, але і таке не зупиняє.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Паралельно у місті зводяться нові мікрорайони та квартали. Місто живе, працює, незважаючи ні на що.
ЄГОР СЛАБОСПИЦЬКИЙ НАЧАЛЬНИК ПІДРОЗДІЛУ №1 ТРЕСТ «ЖИТЛОБУД-1»
Мы понимаем, что, отстраивая жилье и не только, строя новые дома, мы даем толчок какой-то обществу. Понимаете, каждая квартира – это маленькая ячейка общества. Это новая семья, это какое-то развитие для людей, в первую очередь. Люди у нас золотые, конечно.
Як і всі, так і будівельники, понад усе мріють про перемогу. Про те, щоб Харків був цілим, підтримував тенденцію розвитку, а все інше, все інше, кажуть, залежить суто від людей. І, в першу чергу, від тих, хто палко любить своє місто.
ЄГОР СЛАБОСПИЦЬКИЙ НАЧАЛЬНИК ПІДРОЗДІЛУ №1 ТРЕСТ «ЖИТЛОБУД-1»
Честно говоря, работа и спасала нас. Когда человек занят делом, он увлечен этим делом, процессом, и легче переносилось. Это, кстати, один из факторов почему люди тоже приняли решение. Уехав куда-то, бросить всю жизнь, это тяжело. Все-таки работа и мотивирует, и кормит. Учитывая, что люди здесь всю жизнь прожили. Тут же 90% штата – коренные у нас харьковчане. Как они могут бросить родной город.
І це не просто слова. Якщо на ділі і в цифрах, то цьогоріч будівельники планують здати 180 тисяч квадратних метрів нового житла. І це не враховуючи тих будинків, що зараз перебувають на реновації.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Театральне свято під час війни: у Харкові — прем’єра комедії театру для дітей та юнацтва «Момо + попо»
- Свято для випускників у Харкові (фоторепортаж)
- Харків висловив підтримку місту-побратиму Рішон-ле-Ціон після ракетних атак
- На Харківщині чоловік убив товариша через ревнощі
- Інвестиція в руки та розум: у Харкові відкрили навчальний центр і укриття для студентів профколеджу