Аллергия: как бороться и как не заболеть

23.04.2016 17:43   -
Автор:
Весна – радість не для всіх. У квітні важкі часи починаються для алергіків. Вже зараз на вулицях міста починає квітнути груша, вільха, ліщина та береза – стартував перший етап цвітіння дерев. Всього, розповідають лікарі, етапів три, і перший – не з найпростіших. До того ж, кажуть фахівці, тих, чий організм чутливо реагує на пилок рослин, стає дедалі більше.  
 
Анжела Шмідт лікар-алерголог вищої категорії
 
В настоящее время аллергопатология возросла и с каждым годом возрастает. Можно сказать, что количество пациентов с аллергопатологией после аварии на Чернобыльской АЭС действительно возросло. То есть, связано это, скорее всего с экологией у нас в стране. С продуктами питания, которые нас окружают. 
 
Цікаво, що на алергічні захворювання частіш за все страждає молодь. Лікарі пояснюють, організм літніх людей загартованіший, в дитинстві вони отримували менше хімікатів і токсинів з продуктів харчування та навколишнього середовища. Загалом, алергія, розповідають фахівці – заховрювання не таке просте, як здається на перший погляд. В деяких випадках воно може завершитись серйозними ускладненнями. Саме тому не варто займатись самолікуванням та купувати в аптеках розрекламовані краплі та спреї від алергії. При перший проявах гіперчутливості організму до зовнішніх подразників необхідно звернутись до лікаря за кваліфікованою допомогою. 
 
Анжела Шмідт лікар-алерголог вищої категорії
 
Если не лечить аллергический риноконьюктивит, єто будет проявляться потом таким тяжелім заболеванием, как бронхиальная астма. Которая может тоже приводить в свою очередь даже к инвалидизации. Укусі насекоміх могут привести к анафилактическому шоку, которій тоже,если не оказать квалифицированную помощь, может привести к летальному исходу. 
 
Захворювання, кажуть лікарі, окрім того, що серйозне, ще й хронічне – остаточно вилікувати його неможливо. Однак, звести до мінімуму прояви цілком реально. Зараз, в часи сучасної медицини, можна навіть зробити щеплення від алергії.
 
Анжела Шмідт лікар-алерголог вищої категорії
 
Это аллергены, которые специально разводятся, и на определенной степени они разводятся в несколько флаконов. И потом этим пациентам проводятся подкожно инъекции этими аллергенами в определенной схеме. Помогает, помогает, некоторые пациенты даже излечились полностью от аллергического риноконъюнктивита, многие даже пациенты с бронхиальной астмой не испытывали обострений в этот период. 
 
Якщо ж випадок захворювання не критичний, каже Анжела Шмідт, для того, щоб уникнути серьйозних загострень, достатньо час від часу консультуватись із фахівцем щодо препаративного лікування та, не менш важливо, притримуватись здорового способу життя. Алергікам не варто вживати шоклад, газовані напої та алкоголь. В період же цвітіння дерев та кущів людям з алергією ні в якому разі не можна їсти яблук, горіхів, персиків та моркви. Ці продукти можуть спровакувати так звану перехресну, подвійну алергію, яка переноситься значно важче, а лікується значно складніше. Тим же, хто на алергію не страждає зовсім теж варто пам'ятати про деякі правила, аби уникнути виникнення захворювання в майбутньому. Так, для того, аби не відчути на собі гіперчутливості до зовнішніх подразників, варто укріплювати організм в цілому – правильно харчуватись, не забувати про фізичні вправи та регулярно закалятись.