Аромат свалки и фекалий. В многоквартирном доме мужчина организовал мусорник и притон для собак
Кожен ранок у пенсіонерки Людмили Кушнарьової, що мешкає по вулиці Павла Дибенко, 39, починається однаково. З провітрювання помешкання. І не через надмірно гарячі батареї. Жінка скаржиться на нестерпний сморід у квартирі. Через нього всидіти вдома, каже, неможливо. А вийти на вулицю вона, інвалід-візочник, без сторонньої допомоги не може. Джерелом неприємного запаху пенсіонерка вважає квартиру свого сусіда за стіною – самотнього чоловіка, який веде асоціальний спосіб життя, і зробив з власного помешкання сміттєзвалище.
Людмила Кушнарьова пенсіонерка
-Идут соседи. Я говорю, постучите, попросите его. Я встаю утром – это кошмар – с головной болью, ни кушать не хочется, ничего. Вот это зловоние. Он вышел. Я говорю: "Серега, у тебя есть совесть человеческая?. Ну давай же мы найдем общий язык!" Еще был мож муж живой, умоляли, просили. А что? Он постоянно…
Окрім сміття, розповідає жінка, сусід тримає собак. Оскільки в його помешканні вже кілька років немає жодних комунікацій, він за ними не прибирає. Тож до запаху звалища приєднується нестерпний аромат фікалій.
Людмила Кушнарьова пенсіонерка
-Там притон собак. Забрали трех собак. Сейчас у него там, вроде, маленька собака. Это зловоние идет ко мне оттуда все. Для того, чтоб подтвердить мои слова, туда надо зайти и посмотреть.
Раїса Іванівна мешканка будинку
-Вонь. Невозможно открыть окно. Я даже предполагаю, что у меня алергия на это, потому что я постоянно чувствую это.
Куди тільки мешканці будинку не зверталися зі скаргами. Приїздив і дільничний, і представники ЖЕКу. Складали адмінпротоколи та просили. Однак, кажуть, все марно.
Михайло Анісімов начальник дільниці № 30 Московського району КП "Жилкомсервіс"
-Постоянно забираем это, очищаем его квартиру. Квартира приватизирована. В принципе мы не можем ничего сделать. Туда даже заходить не имеем права. С участковым связываемся, выходим, выносим этот мусор обратно на свалку. В течение месяца-двух он снова собирает этот мусор, находит таких же бездомных собак, и повторяется та же история.
На скарги мешканців будинку постійно реагують інспектори "Центру поводження з тваринами". Перевірити, в яких умовах в цій кватрирі живуть чотирилапі намагаються і зараз. Однак марно. Двері ніхто не відчиняє.
Марина Трухачова юрисконсульт КП "Центр поводження з тваринами"
-Все, что мы можем сделать, мы можем конфисковать собак. Это в судебном порядке происходит. Процесс этот длительный. Все остальные неприятности, которые доставляет гражданин Волчук своим соседям, мы устранить не можем
.
Вплинути на нерадивого чоловіка, кажуть інспектори, можуть далекі родичі, які взяли б його під свою опіку, або медики, якщо у нього є проблеми з психікою. Можна також подати позов до суду на компенсацію морального збитку.
Христина Амангельдиєва юрист
-В случае, если их иск об удовлетворении морального ущерба будет удовлетворен, а у этого жильца не имеется источников погашения существующей задолженности, исполнительная служба имеет право обратить взыскание на имеющееся у него имущество в том числе и на приватизированную им квартиру.