Аварійні відключення електроенергії у Харкові. Де дізнатись, куди телефонувати?

29.11.2022 20:34   -

Дефіцит потужності електроенергії в Україні складає 30%. ​​За даними “Укренерго”, наразі виробники електроенергії забезпечують 70% споживання електроенергії в Україні.

Тож, на жаль, у кожному регіоні необхідні обмеження. Обсяги і тривалість відключень визначають в Обленерго. У зв’язку з цим, АТ «Харківобленерго» проінформувало харків’ян, за якими телефонами та посиланнями можна дізнатися про відключення послуги за конкретною адресою.

АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО”
Щодня та цілодобово працює кол-центр:
(057) 34-24-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413, (050) 05-40-413. Також у «AppStore» та «Google Play» можна завантажити мобільний додаток «Харенерго».
Потрібну інформацію можна подивитись на сайті АТ «Харківобленерго» :
https://www.oblenergo.kharkov.ua

Щотижня на сайті «Харківобленерго» публікується графік погодинних відключень, повідомляють у компаніі. Але через часті ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України російським агресором погодинних графіків відключень буває недостатньо.

АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО”
Щоб уникнути масштабних аварій та збалансувати енергомережу країни,
запроваджуються спеціальні аварійні графіки обмежень за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго» та застосовуються в екстреному режимі. Заздалегідь оператор розподілу, тобто «Обленерго», не знає, чи будуть введені аварійні відключення, і скільки часу вони триватимуть.

В Харківському обленерго повідомляють, що з питань відключень потрібно звертатися лише за телефонами, вказаними вище, Харківська міська рада таку інформацію надати не може.