Багатотонний красень з Амстердаму тепер у харківських комунальників (відео, фото)
Зі столиці Нідерландів через Німеччину, Польщу в Україну. Цей величезний красень приїхав із Амстердаму. Те, що гусеничний екскаватор великого класу Hitachi тепер у Харкові – це результат співпраці міської влади та волонтерів. Величезна і сучасна техніка як ніколи стане в нагоді місту для проведення відновлювальних та демонтажних робіт.
ЮЛІЯ ВОЛОНТЕР
Було складно, так, насправді. Це відбулось завдяки представникам, офіційним дилерам у Європі «Hitachi», а також представників, які співпрацюють з Україною. Звернулися до них у якості допомоги, щоб надали допомогу у якості важкої техніки, що потребує наше місто. Тому, що ми бачимо всі ті руйнування, як наслідки «прильотів», і тому вони відповіли позитивно. З нашою командою ми співпрацювали з благодійним фондом, сюди його везти та задекларувати цю техніку. Сподіваємось, що ця техніка буде дуже корисна для нашого міста, не лише для подолання тих наслідків руйнацій. Але і для того, щоб відбудовувати наше чарівне місто. Було складно везти тому, що, ну, по-перше, це негабарит, він був розібраний на дві частини. Тобто це було 2 платформи. І враховуючи те, що це не габарит, у супроводі основна частина лише вночі, а інші його частини, це ківш був та протигруз – вони їхали іншою платформою. Також була проблема, що водії бояться ночувати у Харкові, тож дуже швидко та оперативно, завдяки працівникам «Харківводоканалу», це все розвантажили та відпустили водіїв.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ВЛАДЛЕН ВОЛКОВ ЗАСТУПНИК ГЕНДИРЕКТОРА З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВОДОПРОВІДНОГО ГОСПОДАРСТВА – ДИРЕКТОР КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОПОСТАЧАННЯ»
Завдяки підтримки міського голови та фонду Київського району отримали на підприємство таку важку техніку, що буде у нас працювати при ліквідації пошкоджень, на каналізаційних мережах, що мають глибину залигання. Екскаватор-навантажувач він має ківш об’ємом більше 3-х кубів. Має глибину при розробці ґрунту, може копати глибше 8 метрів. І завдяки такому великому об’єму ківшу у нього виробництво покращується. І ми маємо можливість розробляти великі котловани. На підприємстві це єдина така техніка, яку ми зараз отримали і у місті Харкові на обліку 2-3 одиниці може бути.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Як у Харкові військовослужбовці з ампутаціями проходять реабілітацію у воді
- Закрито через міни: деякі харківські кладовища не відкриють на Великдень
- Машиністка харківського метро потрапила у журнал Vogue
- Окупанти почали застосовувати безпілотники, які розкидають вибухівку
- У частині Салтівського району відключать газопостачання