Бензинові, дизельні та інверторні генератори: що обрати?
Прийнявши рішення придбати генератор, покупець обов’язково зіткнеться із питанням – на якому виді міні-електростанцій краще зупинитися? Зазвичай вибір постає серед бензинових, дизельних та інверторних приладів. Щоб визначитися із відповіддю, спочатку необхідно виокремити переваги та недоліки кожного із них.
АНДРІЙ МЕХАНІК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ “SAD MASTER”
Найпопулярніші серед генераторів – це бензинові. Їхні переваги в тім, що вони невеликого розміру, невеликий рівень шуму, легко заводиться на холоді, менша вартість, доступне і відносно дешеве технічне обслуговування та ремонт. Недоліки бензинових генераторів в тому, що їх не можна використовувати довгий час. Десь 5-6 годин. Потім треба робити перерву.
Так, час, протягом якого генератори різних видів можуть безперервно постачати електроенергію, дещо різниться.
ВОЛОДИМИР МЕХАНІК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ “SAD MASTER”
Звичайні бензинові генератори можуть працювати від 6 до 10 годин. У дизельних генераторів цей показник відрізняється, він може працювати набагато більше. До 20 годин. Інверторні генератори так само, як бензинові, працюють від 6 до 10 годин.
Економнішими, в плані споживання палива, але більш дороговартісними, є дизельні генератори.
АНДРІЙ МЕХАНІК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ “SAD MASTER”
Що стосується дизельних генераторів. Переваги: вони споживають менше палива, ніж бензинові, тривалий термін служби. Можливість використання довгий час без перерви. Недоліки дизельних генераторів – це висока вартість, високий рівень шуму, низька екологічність, великі габарити та вага, дорогий ремонт, вони важко запускаються на холоді.
Найбільш мобільними та безшумними, але в той же час найдороговартіснішими є інверторні генератори.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
АНДРІЙ МЕХАНІК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ “SAD MASTER”
Переваги інверторних генераторів в тому, що вони дуже легкі та мобільні. Дуже низький рівень шуму, мінімальне споживання палива. А недоліки це, звісно, дуже висока вартість і невелика потужність.
Ціни на найбільш популярні серед покупців генератори коливаються від 10 тис. до 30 тис. гривень. Є прилади і дороговартісніші, але попит на них значно менший.
ВОЛОДИМИР МЕХАНІК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ “SAD MASTER”
Бензинові в середньому коштують від 10 тис. до 20 тис. гривень. Дизельні значно дорожчі – від 25 тис. і вище. Інверторні, які менш потужні коштують від 15 тис. до 30 тис. гривень. Але їх потужність мала.
Спеціалісти акцентують, що генератори всіх видів можуть слугувати довго та якісно, якщо власник правильно їх експлуатує та своєчасно проходить технічне обслуговування.
ВОЛОДИМИР МЕХАНІК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ “SAD MASTER”
По-перше, це використовувати якісне паливо. Друге, це не перевантажувати його. Не вмикати ту потужність, яка б перевищувала потужність генератора. І третє, не залишати його надовго з бензином без роботи.
Спеціалісти переконані, під час вибору генератора, у першу чергу, потрібно зважати не на популярність певного приладу, а на те, чи зможе він задовольнити індивідуальні потреби клієнта.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безробітний мешканець Куп’янська став «слідчим» у окупантів
- Атака БПЛА, навчання військових, підтримка ЄС та заморозки — головне на ранок 15 жовтня
- Літній час в минулому? Чи востаннє українці переводять годинники
- Харків готовий розпочати опалювальний сезон, — Ігор Терехов
- У Харкові затримали підлітків за спробу підпалу трансформаторної підстанції (фото)