"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Более 7 тысяч пациентов из области в год. В областной клинической больнице новое физиотерапевтическое отделение

Чотири місяці роботи і ось він результат. В обласній клінічній лікарні – нове фізіотерапевтичне відділення. Тепер тут мешканці Слобожанщини можуть отримати лікування і реабілітацію як в справжньому санаторії. Сучасне обладнання і досвідчений медперсонал допоможе впоратися з більшістю недугів.

Апаратура українська, але якісна і не поступається західній, запевняють медики.

Інна Сварчевська медсестра фізіотерапевтичного відділення

Снимает воспаление, улучшает кровообращение, снимает отёки, боли. воспаления поджелудожчной, гастриты. Очень легко управлять, всё мобильно, быстро, фиксируется.

А в цій процедурній допоможуть у лікуванні дихальних шляхів. Особливо найбільший наплив пацієнтів тут очікують у зимовий період.

Алла Рудич старша медсестра фізіотерапевтичного відділення

Ультразвуковые игналяторы, мелкодисперстные, которые при помощи ультразвука распыляют лекарственно вещество. Будь-то обычный ОРЗ, до пневмонии, воспаления лёгких – бронхиты, ну всё что угодно.

А в цьому кабінеті лікують за допомогою води. Обладнання дозволяє проводити віхреві та перлинні ванни.

Маргарита Григорян медсестра кабінету водолікування фізіотерапевтичного відділення

Функция подводного гидромассажа – подводный душ-массаж, функция аэро-гидро массажа, функция жемчужной ванны. Посещают нашу ванну больные из ревматологического отделения, из неврологического отделения. Курс лечения 10-15 ежедневно или через день.

Постійне вдосконалення медичної сфери на Слобожанщині це вже норма, говорить віце-губернатор Ігор Шурма. Поетапно в області реконструюються лікарні, відкриваються нові відділення, купується нове медичне обладнання. І все це відбувається в максимально короткі терміни, і що найголовніше, підкреслює чиновник, все робиться якісно. Як і в цьому фізіотерапевтичному відділенні.

Ігор Шурма заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Ми провели ремонтних робіт на 750 тисяч, це в основному кошти обласного бюджету, на 450 тисяч закуплено нове обладнання – повністю все нове, на 150 тисяч, тут є і позабюджетні кошти – меблі, тобто всі кушетки перегородки, це є все на сьогоднішній день нове.

Відтепер щорічно меддопомогу в фізіотерапевтичному відділенні можуть отримати понад сім тисяч жителів Харківської області.