Чому варто харків’янам скористатися Є-відновленням. Позиція мера Харкова (відео)

04.11.2023 11:50   -

Понад 120мільйонів гривень вже перерахувала держава харків’янам пошкоджених осель на умовах програми Є-відновлення. Таку цифру оприлюднив міський голова Ігор Терехов. На даний момент програма відновлення розділена на три етапи. Першочергово відшкодування отримують ті харків’яни, оселі яких найменше постраждали. Далі компенсації надають тим, в чиїх квартирах та будинках більш серйозні руйнації. Третій етап стосується тих, які залишились без нічого. 

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Там дійсно є процедура. Вона не досить проста, вона не досить проста, але ми робимо так, щоб якось облегшити це. Але не все від нас залежить. Що стосується чи ремонтуємо ми будинок. Так, ми ремонтуємо конструктив, а люди мають право на отримання коштів, коштів за розтрощені свої квартири. І я дуже прошу всіх харків’ян, щоб вони подавалися на Є-відновлення і отримували кошти. Це облегшить і їм, і нам витрати.

Якщо в цифрах, то, за попередніми підрахунками, на відбудову всього пошкодженого, зруйнованого та знищеного Харкову потрібно щонайменше 9,5 мільярдів доларів. І це поки попередні цифри тих збитків, що зазнало місто через дії російського агресора.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Поки ж глобальна і швидка відбудова Харкова ще не розпочалася. Все гальмує – фінансування. Тому у місті поки відновлюють те, на що вистачає коштів.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми нічого не чекаємо. І завжди, коли я розпочинаю розмову з любим іноземним інвестором, з любою будівельною компанією, з любою міжнародною фінансовою інституцією, я розпочинаю з того, що ми не будемо нічого чекати. Якщо ви не можете, якщо ви не хочете, якщо ви боїтесь, то ми будемо будувати все самі. І хочу сказати, що ми хочемо, щоб сьогодні ми почали працювати у більшому темпі. Так, дійсно йде війна, так дійсно є нехватка фінансових ресурсів, але все можливе, що є і ми залучаємо ці фінансові ресурси для того, щоб відбудовувати, відбудовувати і відбудовувати. І ви бачите, що ми цілими районами сьогодні працюємо. І П’ятихатки, там де є незначні пошкодження, дуже багато вже зроблено. І до Нового року буде ще зроблено. І ми не будемо зупинятися ні на чому, бо нам потрібно сьогодні розуміти, що нам потрібно відбудовувати наше місто.

ОСТАННІ НОВИНИ