Це лабораторія «Харківводоканалу». Саме тут відбувається щоденний моніторинг якості води, що транспортується у крани харків’ян. В середньому аналіз проводять на від 25 до 35 пробах води на аналіптичні, хімічні та бактеріологічні показники.
Все це, кажуть в лабораторії, проводять для того, щоб контролювати якість води. І у випадку якихось відхилень, реагувати на ті чи інші виклики. Але, як показує ситуація, якість води, що транспортується до домівок харків’ян, відповідає всім вимогам МОЗу.
АНДРІЙ СТАРОДУБОВ НАЧАЛЬНИК ЛАБОРАТОРІЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ВОДИ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Вода як була і до війни і зараз – якість води відповідає санітарним нормам. Иногда бывает после остановок, после ремонта, да жалуются люди, что бывает дома рыжая вода. Но это бывают временные явления краткосрочные, после остановок из-за плохого состояния наших внутридомовых сетей. Никаких пиковых этих самых, не было. Основные те показатели, что мы делаем здесь по питьевой воде так же делаются на комплексах водоподготовки, на водозаборах. То есть источники под постоянным контролем лабораторий Кочетка и Краснопавловки, – наших водоснабжающих подразделений. Там они отслеживают ситуацию и сразу технологи принимают соответствующие решения.
Мониторинг якості води, кажуть спеціалісти, не припиняється ні на день. Навіть у найважчі місяці 2022-го, щоб контролювати санітарну та епідеміологічну ситуацію у Харкові, їх співробітники під обстрілами їздили за пробами, щоб тут в лабораторії перевірити, можна пити воду з кранів чи ні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- “Приємно, коли людина отримує позитив”. У Салтівському районі привітали соцпрацівників
- Підготовка до школи із задоволенням: робота метросадочка в Харкові
- Пішла по гриби і заблукала: поліцейські оперативно розшукали жінку
- У Харкові жінка принижувала і ображала свою літню матір
- Прокурори зафіксували наслідки ворожої атаки по Чугуєву (фото)