Чи отримає Харків «Patriot». Ігор Терехов провів зустріч із новим послом Німеччини в Україні (відео)

12.10.2023 18:08   -

У Харкові з візитом новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні. Дипломат прибув, аби зібрати первинну інформацію щодо ситуації в місті. З мером Ігорем Тереховим детально обговорили актуальні потреби Харкова і перспективні проекти, в яких Німеччина співпрацюватиме з містом. Зокрем,а це стосується освітніх програм і планвв щодо відбудови Харкова.

МАРТІН ЄҐЕР НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ
Я дуже радий бути тут. Місто наразі знаходиться в складному положенні, але у нас дуже тісні стосунки. І те, що я сьогодні перебуваю тут розцінюйте як сигнал того, що в Харкова є підтримка Німеччини. Це стосується і сьогодення, і це стосується і майбутнього.

Харківський міський голова подякував Уряду та народу Німеччини за всебічну підтримку: гуманітарну допомогу, передачу машин для оновлення муніципального транспорту і реалізацію проектів щодо  реновації соціальних об’єктів Харкова, що були пошкоджені під час рашистських обстрілів. Зокрема, і за фінансування проектування нової редакції Генерального плану Харкова. Ці кошти Німеччина безпосередньо скерує Фонду Лорда Нормана Фостера. І це лишень частина того, що зв’язує Харків з Німеччиною і німецькими містами. 

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
На зв’язує дуже багато проектів, незважаючи на війну. Перш за все, ви знаєте, що у нас є такі дружні стосунки з нашим містом-побратимом Нюрнбергом. Вони були до війни дуже такі міцні. І коли прийшла біда, коли настала війна я мав декілька розмов з моїм колегою з Нюрнбергу. І хочу сказати, що таку серйозну підтримку ми маємо з боку Нюрнберга. І фінансову підтримку, і моральну, і політичну підтримку. І звісно, маю надію, що наша співпраця буде тільки і продовжуватись і зміцнюватись.

Окремим блоком предметної двосторонньої зустрічі стала песпектива військової допомоги. Ігор Терехов акцентує увагу гостей на те, що для Харкова найгострішим питанням залишається потреба в сучасній протиповітряній та протиракетній обороні.

МАРТІН ЄҐЕР НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ
Німеччина підтримує Україну в протиповітряній обороні більше, ніж інші країни. І ми цієї зими передаємо Україні передаємо додатково повний комплекс систем «Patriot». Два комплекси «IRIS-T» і один «Gepard». Рішення про їх використання приймається центральним Урядом України. Тобто це рішення тільки в руках Уряду України.

ОСТАННІ НОВИНИ