Демонструють справжній героїзм: благоустрій дворів після «прильотів» у Київському районі

28.06.2024 18:54   -

Це був один із жахливих днів у Харкові. Тоді з самого ранку 23 січня 2024 року по місту гатили, був масований ракетний обстріл. Одна з ракет зруйнувала один з під’їздів п’ятиповерхівки у Київському районі, загинули та постраждали люди. Цей жах назавжди залишиться у пам’яті містян.

А ось так цей двір виглядає зараз. Ще наприкінці січня комунальники провели тут титанічні роботи з прибирання та розбору завалів, закриття вибитих вікон. Зараз двірники та озеленювачі продовжують роботи з благоустрою.

В сусідньому дворі, що також постраждав від «прильотів», вже в середині травня, також навели красу та лад. Про наслідки обстрілу нагадують лише «зашиті» вікна, які, доречи, почали замінювати.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАЛЕНТИНА КРОТОВА НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Наші працівники роблять неймовірні зусилля для підтримання чистоти і порядку в Київському районі, особливо щодо усунення наслідків ворожих обстрілів. На жаль, наш район один з найбільш постраждалих. Зокрема, ось ця дільниця неодноразово потрапляла під ворожі обстріли, які завдали дуже великої шкоди. Після кожного обстрілу наші робітники оперативно виходять на місця пошкоджень. Вони займаються прибиранням битого скла, уламків, габаритного сміття, видаляють пошкоджені гілки дерев і інші перешкоди, щоб забезпечити безпеку і прохідність вулиць та дворів. Наші люди працюють у складних умовах, часто ризикуючи власним життям, щоб район залишався придатним для життя. Кожного дня наводимо тут лад та слідкуємо за чистотою дворів. Робітники демонструють справжній героїзм і відданість своїй справі. Я дуже вдячна їм за це. Разом ми вистоїмо, відновимо наш район і весь Харків!

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
На жаль цього тижня Харків майже кожного дня був під ворожим обстрілом. І ми оперативно реагуємо на такі виклики й виконуємо свої обов’язки з усунення наслідків «прильотів». Робота наших двірників є критично важливою для підтримки нормального життя у Харкові, і потреба в працівниках залишається. Нам потрібні дворові робітники, озеленювачі у всі райони міста. Також є вакансії майстрів у Київський, Шевченківський та Основ’янський райони. Окрім цього ж велика потреба в трактористах, ще триває набір на безоплатне навчання на тракториста. У кого є бажання – ви можете отримати посвідчення тракториста, пройти курси безкоштовно і підприємство це компенсує. Сьогодні перед нами стоять такі основні завдання як: усунення наслідків обстрілів, а також наслідки негоди, відновлення прибудинкової території, підтримання чистоти та допомога мешканцям. Тож запрошуємо до нашої команди, хочеться щоб більше людей зреагували на наш поклик. Спільно ми збережемо самобутність нашого міста та разом подолати всі виклики і будемо сильніші.

ОСТАННІ НОВИНИ