Дерево, яке зміцнює Харків: як комунальники “ХРБП” дбають про комфорт та безпеку містян
У кожній дошці, кожному елементі – не лише робота рук, а й любов до свого міста. Попри війну прифронтовий Харків сьогодні міцно тримається, зокрема і завдяки ним – людям, які дбають про безпеку та створюють комфортні умови для містян навіть у найважчі часи. Йдеться про комунальників “Харківського ремонтно-будівельного підприємства”, одним із підрозділів якого є Виробництво деревообробки. Саме тут виготовляються ті дошки, бруси, строчила на покрівлі та елементи дитячих майданчиків, які харків’яни потім бачать на вулицях усіх 9-ти районів мегаполісу.
ІГОР ГАЙ ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
В сучасних умовах військового стану Виробництво деревообробки приділяє велику увагу виготовленню деревʼяних переходів для укриттів цивільного населення, виготовлення підпірок та перекриттів, а також брусу для закриття контурів, що вкрай необхідно для усунення аварійної ситуації.
Від шліфування до фарбування. Деревина проходить шість етапів обробки, перш ніж стати частиною дитячого майданчика або укриття.
ІГОР ГАЙ ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
Першим етапом виробництва є пилорама. Пилорама дає початок усьому виробництву. Ліс – кругляк приходить на Ділянку Пилорами, де столярі розпочинають розпил деревини. У процесі розпилювання виготовляється дошка, із якої пізніше будуть виготовлені різноманітні деревʼяні вироби. Другий етап виробництва- попереднє складування перед сушкою. Третій етап виробництва складає сама сушка. На цьому етапі дошка після розпилу завантажується у склад, де утримується необхідний час для достатнього висушування.
Опісля повного висушування дошка потрапляє безпосередньо у цех деревообробки, де на неї чекають ще декілька не менш важливих етапів, перш ніж вона набуде звичного для харківʼян вигляду.
ІГОР ГАЙ ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
Четвертий етап виробництва- це деревообробний цех. Саме тут на деревообробних верстатах виготовляються різноманітні вироби з розпиляних та висушених дошок. Повний процес виготовлення включає етап стругання, шліфування та обкатки. Пʼятий етап виробництва – малярний цех. На цьому етапі малярами виробництва виконується фарбування деревʼяних виробів та їх висушування. І шостими етапом виробництва є саме склад готової продукції.
Саме звідси, пройшовши всі належні етапи, виготовлені з дерева вироби видаються виконробам, які потім використовують їх для проведення в місті ремонтів, усунення аварійних ситуацій та з метою облаштування укриттів для цивільного населення.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Часто окрім поточних робіт, акцентують на підприємстві, на плечі комунальників “ХРБП” лягають і аварійні ремонти. Так, у разі, якщо відповідний елемент на дитячому майданчику чи іншій локації виходить з ладу, містяни звертаються із заявками на лінію 15-62, а ремонтники оперативно виїжджають на вказане місце. Окрім цього, значних зусиль потребує і ліквідація наслідків ворожих “прильотів”, до якої представники КП “ХРБП” залучаються перманентно. Усе це створює значне навантаження на комунальників, однак триматися задля рідного міста – це обов’язок, який вони виконують попри все, говорять самі робітники.
ГЕННАДІЙ БУТИРІН НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЦТВА ДЕРЕВООБРОБКИ КП «ХРБП»
Навантаження дійсно є, бо не може бути такого, щоб не було навантаження. Для усіх це тяжкий момент зараз, адже йде війна. Але ми стараємося, кріпимось, робимо, буває і вночі робимо. По-всякому.
Однак, попри додаткове навантаження, якість виробленої продукції залишається незмінно високою, а самі комунальники намагаються її постійно вдосконалити, акцентують на підприємстві. Зокрема, нині на Виробництві деревообробки проводиться ремонт із метою поліпшення умов для співробітників. Адже дбати про комфорт містян в комфортних умовах куди ефективніше.
ГЕННАДІЙ БУТИРІН НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЦТВА ДЕРЕВООБРОБКИ КП «ХРБП»
Попри війну ми дбаємо ще про своїх співробітників. Робимо ремонт у приміщеннях, щоб люди приходили на роботу, були гарні умови. Адже у гарних умовах людина працює краще.
ОСТАННІ НОВИНИ