Дети Основянского района посетили новогоднее представление

03.01.2019 17:54   -
Автор:
Особлива вистава з назвою "Диво" до новорічних свят, що підготували юні актори дитячого театру для дітлахів з багатодітних сімей Основ'янського району. Розповідь про те, що найбільше диво можна знайти у серці кожної дитини. Зворушлива історія про сучасних дітей та не прості відносини між однолітками дала можливість не тільки насолодитись грою маленьких акторів, а і замислитись про необхідність дарувати тепло родині та близьким.  
 
Ганна Головчанська голова адміністрації Основ'янського району
 
По поручению Харьковского городского головы Кернеса Геннадия Адольфовича, благодаря нашей сплоченной команде Основянского района, депутатов всех уровней каждый год традиционно у нас проходит ряд мероприятий. Сейчас у нас на спектакле будут присутствовать многодетные семьи, родители их дети.
 
Також для всіх дітей організували безліч конкурсів з подарунками. Фіксики  танцювали, співали, розважали та заряджали новорічним настроєм малюків. 
 
Марія
 
Там сбывались все мечты – Это как? – Дети помогали сбывать мечты Фиксиков – Это тебе понравилось? – Даа…
 
Олександра
 
Было очень красиво, там были красивые русалочки, рыбки, много декораций очень красиво и весело всем, потому что свет и шоу – хорошо подготовились.
 
Спектакль та конкурси -  і це лише частка із великої кількості новорічних подарунків, що підготували у Основ'янському районі.  
 
Ганна Головчанська голова адміністрації Основ'янського району 
 
Мы сделали все для того, что бы почувствовали праздник, почувствовали настроение. Наши дети сходили в цирк, мы встретились с опекунами детей сирот, наши дети сходили на ряд других сказок и представлений. И я думаю, что они полностью заряжены хорошим новогодним настроением.