Детям, оказавшимся в сложной жизненной ситуации, необходима постоянная помощь
Семирічний Ігор про своїх батьків розповідає не охоче і каже, що не хотів би повернутися додому, принаймі зараз, коли у рідній домівці йому з двома братами не переливки.
Ігор Огурцов вихованець КП "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" м.Харкова
Мама с папой ссорятся, дерутся. – И что? – И из-за этого я сюда попал. Когда я это видел, у меня живот начал болеть.
І таких як Ігор у Центрі соціально-психологічної реабілітації близько 30-ти, найменшим з яких 2,5 роки, найстаршим 17. І всі вони вже пізнали і горе, і байдужість рідних людей, тому і потрапили сюди. Тут, кажуть, в них є всі умови для життя та дозвілля, а кваліфіковані фахівці надають психологічну, правову та медичну допомогу. Саме сюди і виїхали сьогодні члени міської постійної комісії з питань соцзахисту, щоб не з паперових звітів дізнатися чим живе сьогодні заклад і чого потребує.
Світлана Горбунова-Рубан заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
Сегодня есть какие-то нюансы, которые хотелось бы исправить, нужно отремонтировать крышу, мы этот вопрос обсудили, нужно благоустроить подъезды к этому центру и вокруг территорию, мы этот вопрос тоже обсудили. Что касается непосредственно работы с детьми и результатов этой работы, результаты достаточно позитивные. Это всё улучшение качества жизни этих детей, которые оказались в сложной жизненной ситуации, которым мы сумели помочь.
Тож сьогодні тутешня дітвора під пильною увагою і вихователів, і владників, адже саме за ними всі рішення, що стосується добробуту цих дітей.
Алла Бобейко голова постійної комісії з питань соцзахисту і охорони здоров'я Харківської міськради
Вот это учреждение есть, вот эти дети есть, они находятся где-то здесь. и это проблема громады организовать для них шанс в жизни получить дальше нормальное образование, одежду, жильё, юридический статус, социальный. И вот этим вопросом именно территориальная громада и должна заниматься.