Дітям це потрібно! За що взялись харківські комунальники (відео)

01.07.2024 18:43   -

З першого вигляду здається, що з ним начебто все добре. Проте після ретельного огляду бачиш іншу картину. Всі його дерев’яні елементи вийшли з ладу і несуть ймовірну загрозу для малюків. Це один із майданчиків у Новобаварському районі. Замість дітей тут сьогодні комунальники – замінюють та фарбують пошкоджені з часом елементи. Дають, так би мовити, нове життя ігровому комплексу.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
Наше підприємство займається ремонтом житлового фонду і також займаємось відновленням та ремонтом дитячих та спортивних майданчиків. За даною адресою мешканці звернулись на гарячу лінію з заявками про те, що дерев’яні елементи прийшли у невідповідний стан. Вони почали псуватися та руйнуватися. Тому за даною адресою ми вирішили провести поточний ремонт дитячого майданчику. Максимум – розбираємо дерев’яні елементи, замінюємо на нові, метал фарбуємо – приводимо у належний стан, щоб вони не представляли загрози для дітей та місцевих мешканців.

ЯНА МАТУСЯ, МЕШКАНКА НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ
Звісно вважаю, що потрібно підтримувати. Тому, що у дітей і так немає садочка, а їм хоча б десь потрібно проводити час разом. Тому так, потрібно, хоча б підтримувати працюючий вид. Не дивлячись на обстріли, Харків продовжує жити, його продовжують прибирати, усувати наслідки обстрілів. Дивляться за дитячими майданчиками, хотілось, щоб трошки більше дивились, тому що дітям це потрібно. Але все одно дивляться! Ось зараз дитячий майданчик ремонтують, дякуємо!

ІННА МАТУСЯ, МЕШКАНКА НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ
Це дуже важливо! Треба, щоб лагодили і дитячі майданчики, і підстригали траву, щоб всюди було чисто, прибирали. Нам це потрібно, життя є у Харкові! Ми живемо попри все, попри обстріли, ходити гуляємо з дітьми, що робити, таке життя – пристосовуємся. Кожного дня пристосовуємось. Це наше улюблене місто, ми в ньому народились і нам не хочеться нікуди їхати і залишати його. Нам віриться, що все налагодиться і все буде добре, ми вистоїмо, будемо жити у нашому красивому Харкові. Він у нас дуже красивий і з кожним роком він все красивіше і красивіше стає. Я думаю, що війна скоро закінчиться і все буде добре, всі повернуться і ми будемо жити далі! 

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
З початку року нашим підприємством вже відремонтовано та пофарбовано 87 дитячих майданчиків. Ми коли заходимо – робимо це комплексно. Відновлюємо усі елементи на дитячих майданчиках і спортивні також фарбуємо. Це 87, як я вже казав дитячих майданчика у 9 районах міста. А також ми знімаємо аварійність там, де дуже вони псуються і потрібно дуже швидко відреагувати. Вже відремонтовано близько 1 000 елементів на дитячих майданчика з початку поточного року. Намагаємось все робити швидко, своєчасно, не затягувати з цим питанням тому, що це життя та здоров’я наших дітей. А ми любимо наших дітей. Працюємо для наших харків’ян та наших діточок!

ОСТАННІ НОВИНИ