“Діти грали у футбол отут, поряд”: по Харкову знову ворог кинув КАБи (відео)

24.06.2024 09:12   -

Харків знову під російськими бомбардуваннями. Близько п’ятнадцятої години чотири ворожі бомби влучили по цивільних об’єктах. У Шевченківському районі пошкоджено приватний освітній заклад, в якому, якби не вихідний, могли б перебувати діти.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви бачите, що це цивільний об’єкт, школа, дитячий садочок. Жахливі руйнації. Розтрощена котельна, групи, де могли перебувати діти. На щастя, дітей не було, бо сьогодні неділя, вихідний день. Що стосується цього закладу освіти, давайте будемо відверті. Так. Він працював. І декілька разів ми попереджували і зверталися до відповідних органів, до обласної військової адміністрації, бо вони мають важилі, щоб не працювали такі заклади. Звісно, була комбінована форма навчання, але якщо б це сталося в понеділок, ми не розуміємо, щоб було.

Ще руйнувань завдав ворог у приватному секторі Холодногірського району.

Ввідомо про одного загиблого чоловіка, якому було 73 роки,  Отримали поранення та зазнали гострої реакції на стрес вісім людей: 16-річний хлопець, четверо чоловіків та три жінки. Пошкоджено понад 10 житлових будинків. Є постраждалі і в Шевченківському районі. Там отримали поранення 15-річний хлопчик та 26-річна дівчина. У 43-річної жінки гостра реакція на стрес.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це терор. І ви розумієте, як я казав, і сьогодні хочу сказати, вихідні дні. Люди перебувають дома. Діти грали у футбол отут поряд. І така навмисна атака на житлові масиви спальних районів міста Харкова. Це навмисно. Це геноцид. Це терор.

За даними прокуратури, ворог застосував КАБ-250 – це керована авіаційна бомба з уніфікованим модулем планування та корекції. На місця влучань оперативно прибули всі профільні служби.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Слідчо-оперативна група, криміналісти, вибухотехніки збирають речові докази чергового злочину росіян, документують наслідки обстрілів Там же  – рятувальники та комунальники. Проводять аварійні роботи, розбирають завали та усувають наслідки прильотів.

ОСТАННІ НОВИНИ