"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Для аллергиков началось непростой период

Груша, вільха, ліщина, береза, дуб, – все це навесні квітне та пахне. Однак, насолоджуватись природою, що пробуджується після зими можуть не всі. Зараз, у розпалі квітня, важкий сезон розпочинається для алергіків. Таких, до речі, щороку стає все більше, розповідають лікарі. 
 
Анжела Шмідт лікар-алерголог вищої категорії
 
В настоящее время аллергопатология возросла и с каждым годом возрастает. Можно сказать, что количество пациентов с аллергопатологией после аварии на Чернобыльской АЭС действительно возросло. То есть, связано это, скорее всего с экологией у нас в стране. С продуктами питания, которые нас окружают. 
 
Загалом, алергія, розповідають лікарі – заховрювання не таке просте, як здається на перший погляд. В деяких випадках воно може завершитись ускладненнями у вигляді бронхіальної асми чи навіть алергічного шоку, який може спричинити смерть людини. В той же час, зазначають фахівці, це захворювання хоч і є хронічним, та звести до мінімуму його прояви цілком можливо. Зараз, в часи сучасної медицини, можна навіть зробити щеплення від алергії.
 
Анжела Шмідт лікар-алерголог вищої категорії
 
Это алергены, которые специально разводятся, и на определенной степени они разводятся в несколько флаконов. И потом этим пациентам проводятся подкожно инъекции этими аллергенами в определенной схеме. Помогает, помогает, некоторые пациенты даже излечились полностью от аллергического риноконъюктивита, многие даже пациенты с бронхиальной астмой не испытывали обострений в этот период. 
 
Якщо ж випадок захворювання не критичний, каже Анжела Шмідт, для того, щоб уникнути серьйозних загострень, достатньо час від часу консультуватись із фахівцем щодо препаративного лікування та, не менш важливо, притримуватись здорового способу життя. Алергікам не варто вживати шоклад, газовані напої та алкоголь. В період же цвітіння дерев та кущів людям з алергією ні в якому разі не можна їсти яблук, горіхів, персиків та моркви. Ці продукти можуть спровакувати так звану перехресну, подвійну алергію, яка переноситься значно важче, а лікується значно складніше.