Дощ із пелюсток троянд та смачний автомобіль. У Харківському зоопарку відсвяткували черговий день народження. ВІДЕО

23.12.2019 09:11   -
Автор:
Із самого ранку при виході з басейну на іменинницю чекав дощ із пелюсток троянд. Але головний подарунок набагато масштабніший. Автомобіль, та ще й смачний. Працівники зоопарку зробили його із сіна, яке бегемот обожнює, яблук і моркви. Фари, колеса, і святковий бант – усе це із соковитої капусти. Яскравих барв і чаруючого аромату додали пелюстки троянд.
 
Як тільки Степанида побачила такий незвичайний торт, відразу перейшла до дегустації. Подарунок розгорнула – в першу чергу з’їла капустяний бант, далі – похрумкотіла колесами. Спробувала на смак і пелюстки. З особливим апетитом їла сіно, чергуючи його з соковитими овочами і фруктами. Після того, як половина автомобіля була з’їдена, іменинниця вирішила, що зараз саме час для водних процедур і пірнула в басейн.
 
До речі, юна красуня – справжня харків'янка. "Народилася вона у Харківському зоопарку пізно ввечері 22 грудня 1992 року в родині самки Красуні і самця Сені. Характер у іменинниці – в батька. Вона дуже доброзичлива і ласкава. Степанида – 16 бегемот, народжений в нашому зоопарку. А в Харківському зоопарку бегемоти утримуються з 1961 року і регулярно дають потомство. Наші бегемоти роз'їхалися по багатьох зоопарках", — розповіла прес-секретар Харківського зоопарку Жанна Сивуха.