“Дуже величезний вибух!” Подробиці авіаударів по Харкову (відео)

11.06.2024 17:07   -

На другий день тут продовжуються роботи з усунення наслідків. Працюють як комунальні служби так і волонтери. Харків ввечері понеділка знову опинився під обстрілом з авіації.

БОГДАН ГЛАДКИХ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХМР
Ворог завдав трьох ударів. Попередньо боєприпасом УМПБ Д-30 по Київському та Салтівському району міста Харкова. В результаті виникли масштабні пожежі та руйнування. Щодо пошкоджених будинків. На Салтівському районі, у нас «прильот» у гаражний кооператив. Ми маємо більше 80 вибитих вікон навпроти в багатоквартирному житловому будинку. Щодо приватного сектору більше 30 будинків в нас пошкоджено в результаті вибуху.

ДМИТРО ЧУБЕНКО РЕЧНИК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ
По всіх локаціях маємо вісьмох травмованих осіб. У деяких з них переломи кінцівок та ураження від вибухів, їх стан стабільний. З метою фіксації воєнних злочинів на місці працюють прокурори та слідчі. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України – це порушення законів та звичаїв війни та обстріл цивільної інфраструктури.

Одного з власників приватної забудови довелося півтори години витягувати з під завалів будинку. Його госпіталізували до лікарні. Проте, нажаль, на ранок медики повідомили сумну новину – людина померла від отриманих травм.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАРИНА МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Почула писк, такий свист сильний і швиденько… дитина на підлозі була – схопила її і дуже величезний вибух. Повилітали вікна, штукатурка посипалася, і я швиденько схопила дитину і побігла в льох, більше нічого такого я й згадати не можу. Трусило всю, а так бачите, що сталося. Я один чула, такий сильний. Слава Богу дах цілий, вікна повибивало, а так слава Богу нічого.

МИХАЙЛО ВЛАСНИК ПОШКОДЖЕНОГО ГАРАЖУ
Грохнуло добре, та й усе. Ліхтарик у мене полетів з голови, а ліхтар був на лобі. Я думав, що в мене щось з обладнанням, а потім дивлюся двері воріт відчинені всередину ввалені.

КОСТЯНТИН ВЛАСНИК ПОШКОДЖЕНОГО ГАРАЖУ
Я ось тут в 200 метрах на кухні готував їжу, вікно відкрито було. І я чую – бабах. Дивлюсь у вікно дим йде. Ну вирішив підійти подивитись, ось така фігня.

ОСТАННІ НОВИНИ