Геннадий Кернес : “Город готов дать помещение и деньги на начало проекта Единого городского ситуационного центра”
Єдиний міський ситуаційний центр за планом об'єднає оперативні служби – рятувальників, поліцейських, медиків. І при цьому людина телефонуватиме за одним номером, наприклад як у Америці "911", а вже диспетчер направлятиме потрібну допомогу чи фахівців. Центр, зазначив мер Геннадій Кернес, має стати постійним спільним органом місцевого самоврядування.
Геннадій Кернес Харківський міський голова
Если у нас будет один центр, с одним номером телефона, оператор которого будет четко принимать те вызовы, которые будут происходить в городе Харькове, мы сможем с вами более оперативно контролировать и эффективней решать все эти вопросы. Потому что сейчас мы разъединены. У нас очень большая база данных – та, которая не формируется у правоохранительных органов, а у правоохранительных органов другая база данных, которую не мы формируем. И поэтому, объединяя и создавая этот центр, мы объединяем наши базы данных для того, чтобы мы могли работать.
Для створення Єдиного ситуаційного центру, запевнив мер Харкова, місто готове надати і приміщення, і кошти на початок проекту. Також є зацікавлені інвестори. Значно вплине на ситуацію з рівнем злочинності і створення бази даних ДНК, говорить Рудольф Джуліані. У Нью-Йорку її спочатку не сприймали, але пізніше люди зрозуміли, що таким чином невинні не нестимуть відповідальності за нескоєні ними злочини. Тож і Україні, і Харкову це вкрай потрібно.
Рудольф Джуліані екс-мер Нью-Йорка, радник Президента США
Для початку, для роботи тут я би запропонував починати з малого, почати збір ДНК у людей, які скоюють правопорушення, привчити поліцію, щоб вони більш усвідомлено підходили до збору ДНК, навчити їх, як користуватися цими даними, а далі, по мірі того, як населення почне розуміти як ця система працює, приступити до більш широкого використання цієї системи.