Громадянський рух – «За чесні та гідні вибори»
За круглим столом зібралися науковці, юристи, представники громадських організацій. Тема для обговорення - майбутні вибори. Як зробити, аби вони пройшли не тільки прозоро і чесно, а й гідно. Тож для народних обранців пропонують наступні нововведення. Хочеш стати депутатом – склади іспит. Народний обранець має знати історію – України та всесвітню, міжнародне право, а головне – основи творення законопроектів та бюджет країни. Утім, працюватимуть не для депутатів, а заради – громадськості.
В'ячеслав Школьний юрист
-Від кожної громадянської позиції, від кожної совісті залежить доля цих виборів, чи відбудуться вони взагалі чесними, прозорими, гідними нас.
Людмила Божко доктор Державного управління
-Показати форму і рух, морально-етичну складову виборчого процесу, крізь призму людини, виборця , пересічного українця.
Учасники руху розробляють концепцію, куди і коли звертатися за правовою допомогою. Робитимуть це безплатно.
Ростислав Марчук кандидат юридичних наук
-Юридична складова відіграє велику роль, саме тому в цьому ключі юридична правова допомога має бути спрямована на виборців, на виборчий процесс.
Ще у планах Руху – створення спеціальних веб-сайтів, на яких і експерти, і виборці самі оцінюватимуть перебіг виборчого процесу.
Олександр Пухкал, член вищої Ради Адвокатського об'єднання
-Серед особливостей виборчої кампанії 2012 буде широке така, як широке використання інтернет-технологій. Вони є сьогодні уособленням справжнього демократичного вибору, справжньої демократичної орієнтації.
До парламентських виборів учасники Руху хочуть скликати Всеукраїнський форум, при цьому запевнили: сама організація участі у майбутніх перегонах не братиме.