Харківські студенти не працюють, а витрачають кошти у кафе та кінотеатрах
Олександр Говорун перейшов на п'ятий курс університету. І всі роки,- розповідає хлопець, підробляв на будівництві.
Олександр Говорун студент
-Самый удобный способ, туда берут свободно студентов. Не требуют квалификации никакой, только желание и физическая сила.
Інколи, -каже хлопець, шукав роботу сам, на різних будмайданчиках. Цьогоріч запропонували таку в профкомі університету.
Сергій Махновський керівник профкому студентів
-Люди обращаются, интересуются, это очень удобно быть здесь, летом. Работают и девушки, потому что если это работа в Ботсаде, то там работы садоводческие, подсобные. Поэтому не только парни, у нас где-то пятьдесят на пятьдесят.
Найчастіше,- зазначають фахівці, підробітки у студентів саме такі. Також працюють промоутерами, у супермаркетах. Дівчата, за даними соціологічного дослідження однії харківської меркетингової агенції, намагаються отримати постійну роботу. А от хлопці тимчасову. Лише третина опитаних студентів живе лише на стипендію, а це сімсот тридцять гривень.
Яна Чумак керівник маркетингової агенції
-Основную часть расходов харьковского студента составляют затраты на развлечения. Основным источником все-таки является поддержка родителей.
Найбільше, -говорить Яна Чумак, студенти витрачають грошей на кафе та кінотеатри.
Яна Чумак керівник маркетингової агенції
-Кафе студенты посещают не менее двух раз в неделю, кинотеатры не менее двух раз в месяц.
Сорок п'ять відсотків опитаних студентів за один вечір готові витратити не більше ста гривень. І лише вісімнадцять процентів більше ста п'ятдесяти. Дівчатам, -розповідають фахівці, більше довподоби театри, виставки та шопінг. А от хлопцям- боулінг, більярд та спортивні заклади. Нічні клуби сорок відсотків опитаних відвідують один-два рази на місяць.
Євгенія Кутнова