Харьковчане стали чаще покупать арестованное имущество благодаря упрощению электронной системы торгов
Все арештоване майно, згідно з Законом, через місяць після конфіскації, харківські фахівці інформаційного центру Мін'юсту вносять до електронної бази, на торгові інтернет-майданчики, для подальшої реалізації на аукціоні. Далі бажаючі взяти участь у торгах повинні обов'язково надати данні паспорту та ідентифікаційного коду, – розповіли в інфоцентрі, тож таким чином вдається уникнути корупційних схем і зробити процес куплі-продажу більш прозорим.
Костянтин Шевченко директор харківської філії інформаційного центру Міністерства юстиції
Кількість майна, яке на даний момент реалізовується, дійсно збільшилась. Можливість ознайомлення з майном спростилася. Це як раз і є той комплекс факторів, які впливають на збільшення кількості взагалі реалізації арештованного майна.
Переглянути, наприклад, рухоме майно нині можна без перешкод: на відповідному сайті інфоцентру або ж наочно, адже підприємство з недавніх пір, крім основних обов'язків, почало виконувати функцію зберігача.
Костянтин Шевченко директор харківської філії інформаційного центру Міністерства юстиції
Все рухоме майно, яке можливо транспортувати і зберігати в звичайних умовах, воно зберігається на наших майданчиках чи на наших складах. Це надає можливість будь-якій особі у будь-який час прийти і ознайомитись, фізично подивится на це майно.
Завдяки оновленій системі продажу конфіскату кількість реалізованого майна, загалом, збільшилася у два з половиною рази.