Сотні маленьких деталей на десятках сторінок. Це про антистрес розмальовки – книги, які покликані заспокоювати нерви. Наразі вони, розповідають психологи, набирають неабиякої популярності по всьому світу.
Олена Неводнича психолог
Творчество + включается мелкая моторика. Понятно, что это само по себе действие оно уже переключает и, конечно. обладает антистрессовым эффектом. Главное – если человек верит, что это будет действовать, то это будет действовать.
Вже популярні такі розфарбовки і в Україні. І ось це – перша вітчизняна друкована антистресова панацея. Всередині книги не копії робіт іноземних авторів, а малюнки харків"янки.
Олеся Вакуленко художниця
Вона повністю базується на українських народних мотивах. В ній на вас з кожної сторінки виринає світ українського мистецтва, вишивки, розпису.
Олеся Вакуленко – спадкова художниця. Розповідає, створювати таке заспокійливе для людей їй зовсім не складно. Навпаки. Дівчина отримує задоволення не тільки від малювання, а й лише від думки про те, що її робити – справжня панацея для нервових і роздратованих.
Олеся Вакуленко художниця
Коли малюєш, особливо такі монотонні дрібні візеруночки позитивного змісту, то абсолютно не можеш думати ні про що погане, адже в голові утворюється такий приємний напівмедитативний стан, і ні про що погане думати точно не можна.
Тож психологи радять братися за олівці всім бажаючим незалежно від віку. Крім, звісно, наймолодших. Розфарбовувати антистресові малюнки можна і гелевими ручками, і олівціями. Олеся Вакуленко радить використовувати останні. Адже у них більша гамма кольорів та відтінків. А відтак розмальовка буде яскравішою, нерви – спокійнішими, а людина – по-справжньому щасливою.