Харьковчанки штурмуют фитнес-клубы. За несколько недель колличество клиентов в таких заведениях увеличилось вдвое
У фітнес-спорті – лише дівчата. Вони масово йдуть у спортзали, аби підкоригувати своє тіло перед теплим сезоном.
Оксана клієнтка фітнес-клубу
Чтобы себя лучше чувствовать. Ну и для красоты тоже.
Оксана та ще більше половини клієнтів фітнес-клубів – ходять до спортзалів із великими перервами. Бо взимку вади фігури прикриває одяг, виправдовуються дівчата. Лідія, навпаки, тренування не пропускає ніколи. Впевнена, жінка має виглядати на усі сто в будь-яку пору року.
Лідія клієнтка фітнес-клубу
Я считаю, что это очень важно для любой женщины. Потому что женщина, которая выглядит хорошо, она всегда уверенна в себе. И это ей помагает в любых жизненных ситуациях.
Цієї думки і фітнес-тренери. Але додають, долучитися до спорту ніколи не пізно. Головне, підходити до занять із розумом.
Юлія Бенедик фітнес-тренер
Самое главное всегда начинать постепенно, чтобы не навредить своему здоровью. Нагружать какую-то одну мышцу мы не рекомендуем. Тело должно работать гармонично. Тренировка имеют свою цель, можно направить большое колличество упражнений на проблемную зону, если она таковая есть но не обходимо нагружать абсолютно все мышечные группы.
Те що навантаження мають бути поступовими та регулярними, зазначають і медики. Фізичні вправи треба виконувати щодня.
Роман Літвінов дієтолог
В те дни, когда нет тренировки, лежать просто на диване безусловно не стоит. Поскольку едим мы каждый день, а на тренировку ходим только 3 раза в неделю. Получается не совсем верно. Во все остальные дни хотя бы часовую ходьбу, просто ходьбу обязательно сохраните.
А ще, додають лікарі, варто з розумом підходити і до щоденного раціону. Не можно зовсім їсти за дві години до та дві години після тренувань. Більш ретельно треба підбирати і продукти харчування.
Роман Літвінов дієтолог
Продукты питания должны быть во многом белковыми, но сочетаться с клеттчаткой, которой в принципе не хватает в рационе. Морепродукты, которые всегда идут на выручку, в них всегда много йода, и в них практически нет жира и углеводов. Здесь полезны разные сорта рыбы, и сорта нежирной птицы, телятины. Весь этот белок подходит. И нужно помнить, что есть и белок растительный: соя, фасоль, бобы, нут.
Раціональний підхід і до тренувань, і до харчування, кажуть і лікарі, і фітнес-тренери, допоможуть не лише позбавитися зайвих кілограмів. А й завжди тримати свій організм у тонусі.
)