Харьковщина с высоты птичьего полета. Фотографии знаковых мест Слобожанщины объединят в одну книгу
Харків довоєнний, часів Другої Світової та сучасний. Українські міста, які в тій чи іншій галузі можна вважати столицями. Фотоальбоми присвячені цим і не тільки темам, вже багато років поспіль видають у Першій столиці. Наразі автори готують до друку ще одну книгу – про Харківську область. Навідміну від 10 попередніх видань, це матиме свою родзинку – всі знімки у ньому будуть не раритетними, а сучасними. Вже визначилися і з місцями, які зніматимуть для альбому.
Володимир Бисов фотохудожник
Круснокутский дендропарк, Натальевка, Шаровка. Естественно, Изюм с его 7-ми ветрами и Кочеток с его репинскими местами и Чугуев. Наверное, войдет. у нас есть в области классическая пустыня с барханами. Это будем открывать. Печенежское море, Двуречное, прекрасные меандры на Коробовых Хуторах.
Альбом області матиме ще одну відмінність від попередників – більшість фото будуть зроблені з висоти пташиного польоту. На думку авторів, такі знімки найкраще передадуть безмежність краси Слобожанської землі. Загалом до фотозбірки відберуть близько 5 сотень світлин. Відзняти їх планують найближчим часом.
Габріел Михайлов соавтор фотоальбому про Харківську область
Первое, что необходимо – это самолет, у которого есть возможность открыть двери для съемки. Второе – не упустить момент, пока не распустились полностью листья, потому что если распустятся все листья, полной картины с высоты мы не увидим, потому что будет закрыто все зеленью. За неделю за 1-2-3 полета можно очень много доснять фотографий.
Фотокнигу про область надрукують традиційним тиражем, як і попередні видання, – в 1000 екземплярів. Ії не буде у продажу для широкого загалу. Альбом даруватимуть на пам"ять дипломатам, почесним городянам, а також обов"язково передадуть міським та шкільним музеям. Виданя має побачити світ до Дня міста – 23 серпня.