Харьковские медики внедряют новые методы оперирования больных

06.10.2016 14:23   -
Автор:
Лікар-онколог Михайло Селезньов вже майже двадцять років тримає у руках хірургічний скальпель. Медик каже, разом із колегами на базі сімнадцятої міської лікарні він постійно освоює нові, більш щадні методи оперування пацієнтів.
 
Михайло Селезньов лікар-онколог Харківської міської лікарні №17
 
Молодой человек после ДТП с обширной травмой позвоночного столба, костей таза имел в паховой области паралитическую грыжу. Грыжа была очень большая. Выполнить в данном случае замещение тканей своими не возможно абсолютно.
 
Саму грижу, розповідає лікар, вони видалили методом лапароскопії. Він передбачає мінімальне втручання в організм людини, без розрізів, а лише за допомогою трьох проколів. Потім замість видалених тканин медики встановили трансплантат.
 
Михайло Селезньов лікар-онколог Харківської міської лікарні №17
 
Сетка фиксировалась специальными шурупами, которые вкручивались в оставшиеся кости таза. И, таким образом, была надёжная фиксация, удерживался этот трансплантат в передней брюшной стенке. Мы не входили в брюшную полость, сделали специально слой для выполнения этой методики. Пациент на следующий день ушёл домой.
 
Таку операції ще не проводили не лише у Харкові, а й навіть в Україні, каже лікар. Аби зробити її, медпрацівники пройшли навчання закордоном. Крім того, наголошує Михайло Селезньов, було закуплено нове спеціальне медобладнання.
 
Михайло Селезньов лікар-онколог Харківської міської лікарні №17
 
Это городской бюджет. За последнее время в больницу было приобретено две лапароскопических установки, что сразу же увеличило количество операций и объём именно современных методик, малоинвазивных, без большой травмы пациента.
 
Харківські медики не зупиняються на досягнутому. У найближчих планах випробувати новий метод оперування прямої кишки в онкохворих пацієнтів.