«Я не знаю, як її не вбило». Наслідки російської атаки на Харків з місць прильотів (відео)

03.11.2023 16:34   -

Харків переніс чергову атаку ворожими БПЛА. Під ударом опинились: Основ’янський та Шевченківський райони міста. В Основ’янському горіли житлові будинки та гаражі, пошкоджено автомобілі. Один з навчальних закладів – зруйновано. Будівля СТО вигоріла вщент. За даними правоохоронців, цієї ночі Харків опинився під атакою російських безпілотників.

ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА
Це було жахливо дуже. Справжній терор, який всюди, але пам’ятаючи, що іншим ще важче. Все дуже горіло. Було 3 вибухи. Дуже сильні були вибухи. І все горіло. Навіть казалось, що все навкруги горить. Зі всіх сторін. Всі уламки, все летіло. А вибухи були страшні. По звуку здавалось, що це у дворі, а потім ми уже зрозуміли, що тут. Після першого вибуху світло відразу зникло. Страшний звук. Страшний. Вибухова хвиля дуже була велика. У мене ще сусідка є, їй – 87. Вона дуже злякалась, бігала по двору, коли воно все летіло. Я не знаю, як її не вбило. Бо все літало, там дуже багато було ось цих осколків.

АНАСТАСІЯ СПІВРОБІТНИЦЯ СТО
Це було моє крісло. Це все, що залишилося. Не говорячи про те, там нічого нема. Взагалі. Згоріли машини, інструмент. Все.

ОЛЕКСАНДР ДИРЕКТОР СТО
Мені подзвонили в районі часу ночі зі словами, щось у нас тут горить. Потім подзвонила власниця, вони з чоловіком тут ночували. Я приїхав сюди, но тут уже все горіло. Благо вони встигли вийти. Як? Я не розумію як. Там 11 машин згоріло. Там все, що у мене було, все що я заробив, все згоріло. Весь інструмент, моїх там 2 машини. Мої проекти, які я там хотів колись там у вільний час зробить, вони теж згоріли.

А це ще одне з місць влучання російських безпілотників. Будівля навчального закладу розтрощена. Вибухова хвиля зачепила і приватні будинки. Тому, у п’ятницю ранок, у місцевих жителів та комунальних служб розпочався з впорядковування території після нічних вибухів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА МЕШКАНКА ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Ніхто не постраждав, но вікна побилися, криша побилася. Весь мусор у дворі. Тут машина була. Ми вивезли 5 мішків отакенних. Даже рами до мене отуди аж прилетіли. І машина у нас постраждала. Я б їх задавила власними руками оце хто зробив. Якось так.

ЗІНАЇДА СПІВРОБІТНИЦЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Це наша робота. Але надоїло ось це. Коли воно все закінчиться? Кожен раз – це нервний стрес. Так як я уже була в такій ситуації, – у мене теж розбили дім, то для мене це випробування просто. А так все нормально. Робота є робота. Просто не хочеться це бачити і все.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ворог наніс удари по місту Харкову. Це були Shahed. Як ви бачите, що дуже такі серйозні руйнації, які є. Це навчальний заклад. Тут нікого немає і не було. Тому, знаєте, дивно казати, що якийсь воєнний об’єкт тільки росіяни атакують. Насправді це не так. Атакують гражданські мирні об’єкти. І тут вибуховою хвилею пошкоджено дуже багато дахів. Будемо працювати над усуненням. Крім цього будемо зараз демонтовувати усю цю будівлю і тому нам прийдеться знімати контактну мережу для того, щоб дати доступ робітникам МНС, щоб демонтувати цю будівлю. Потім будемо відновлювати все це. Тому рух трамваїв , на жаль, перервано. Потім будемо відновлювати рух трамваїв. Щодо постраждалих, хочу сказати, що декілька людей звернулося, але це, на щастя , тільки стрес. У них немає поранень. Насправді це щастя.

ОСТАННІ НОВИНИ