«Я розумів, що Україну треба рятувати». Харківських комунальників привітали із Днем працівника ЖКГ (відео)

20.03.2023 21:27   -

Десятки комунальних підприємств від перших днів війни стали єдиним механізмом. Прибирали, озеленювали, відбудовували та навіть встигали допомагати й заспокоювати інших харків’ян. Як наслідок – місто, що знаходиться зовсім поруч із країною-агресором, регулярно потерпає від ворожих снарядів, стало взірцем охайності та чистоти для всієї України. Ба більше – навіть під час найскладнішого опалювального сезону Харків був із теплом, водою та всіма іншими комунікаціями.

ОЛЕКСАНДР АБАКУМОВ СЛЮСАР-РЕМОНТНИК КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Я понимал, что нашу Украину надо спасать. Поэтому я решил никуда не уезжать. Работал, все время работал. Снабжаю Харьков водой на Ледновских резервуарах. Все, что от нас зависит – все мы делаем. Так что я думаю, вода будет в Харькове.

Комунальники кажуть: героями себе не вважають. На це, жартують, просто немає часу. Адже навіть у відносно спокійних та непостраждалих районах Харкова роботи чимало й зараз.

МАКСИМ ШЕПЕТОВ ІНЖЕНЕР КСП «ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ»
Ми з початку війни відповідали за те, щоб у мешканців Олексіївки були забиті вікна OSB. Це – те, чим ми займалися з початку березня. Більш, ніж 10 тисяч. Дивіться, стандартний будинок 5-поверховий: 4 під’їзда по 60 квартир, 3 вікна. Це – вже 180 вікон тільки один будинок.

НАТАЛІЯ ДОЛІЧЄК ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Дуже люблю свою роботу і працюю на благо міста Харкова. З перших днів війни нікуди не виїжджала, попри те, що мешкаю на Північній Салтівці. Наразі знімаю квартиру – будинок зруйнований. Повністю. Поки що зовсім невідомо, що там.

Мер Ігор Терехов каже: саме завдяки комунальним працівникам місто продовжило своє безперебійне функціонування. Попереду – чимало роботи, та з такими відданими працівниками не лякають жодні складнощі.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже вдячний всім нашим дворовим робітникам, комунальникам, комунальним службам, які попри всі жахи війни – працюють. І працюють на «відмінно». Хочу всіх привітати зі святом, побажати вам міцного здоров’я, щастя, гарних емоцій, щоб якнайшвидше ми перемогли й наступив мир.

За відданість своїй справі та високий професіоналізм гості свята отримали медалі, подяки та пам‘ятні дипломи.

Також, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства, для гостей влаштували святковий концерт.

ОСТАННІ НОВИНИ