“Я вражений ідеєю, яку ви знайшли, щоб продовжити навчати дітей”. Благодійники з Фінляндії  відвідали метрошколу

09.11.2023 16:39   -

Безконтактні дизінфектори, кулери для питної води, термоси для гарячої їжі, контейнери для сміття, холодильники , вогнегасники, гігієнічні набори та ще багато необхідних речей – все це допомога Харківській метрошколі від однієї з найбільших благодійних організацій Фінляндії.

ОЛЬГА ЛЯПУНОВА ПЕДАГОГ МЕТРОШКОЛИ, ВЧИТЕЛЬ ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №28
Нам подарували дуже корисні речі для облаштування освітнього та безпечного простору дітей. Очищувач повітря, питна вода, яку діти можуть самостійно набирати в стаканчик – кулери, дизінфектор, який можна – піднести просто ручки, нічого не нажимаємо, дуже зручно і цікаво для дітей.

Всі п’ять, станцій, на яких розташовані класи метрошколи, обладнані предметами побуту від FCA.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Я вам скажу: так, як вони, ну із благодійних організацій, які нам допомагають, так не допомагає ніхто. Вчителі, адміністрація шкіл – вони просто в захваті, бо нам би не вдалось самим все це придбати, бо це досить дороге обладнання. Наприклад, найсучасніші сушарки для рук, щось таке. І ще, вони прийшли, подивилися, і в свою чергу, так як ми у захваті від їх допомоги, вони були в абсолютному захваті від наших дітей. Активні, розумні, сміливі. вони з задоволенням спілкувались з гостями. Гості, як завжди прийшли з подаруночками, з рюкзаками, з блокнотами. Тому, дуже приємна зустріч, дуже корисна зустріч. У нас іще є проекти, бо я вже казала, мріємо закінчити будіаництво бомбосховища, де можна буде навчатися, знову, є серйозна потреба в компьютерній техніці, тому це тілюди, з якими у нас буде довга, плідна співпраця.

Допомога освітнім закладам це один з напрямків цієї благодійної організації. FСА працює в багатьох країнах, говорить її керівник, і організація не могла не підтримати Український Харків. Бо діти – майбутнє і має значення, як вони розвиваються. А приїхали до Харкова, щоб особисто поспілкуватись з мужніми маленькими харків’янами, та краще зрозуміти, що відчувають діти, якими очима вони дивляться на світ.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ТОМІ ЯРВІНЕН ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР FCA
Я, дійсно, вражений організацією, тим, яку ідею ви спромоглися знайти для того, щоб організувати процес навчання – щоб він був можливим і тут ми маємо завдячувати вчителям, що вони докладають величезних зусиль, їх відданості цьому всьому. Я бував в багатьох країнах, але саме таку організацію бачу вперше. І тут велика дяка і міському управлінню, що вони придумали, знайшли шлях, як уможливити навчальний процес.

Благодійники, кажуть, поки не побачили на власні очі, не могли повірити, що дійсно можливо в метро створити комфортні класи. А поспілкувавшись з учнями, переконались з яким завзяттям, цікавістю вчаться ці діти.

ОСТАННІ НОВИНИ