Як у Харкові допомагають підприємцям: реальні приклади (відео)

28.09.2023 09:56   -

Виробництвом товарів для новонароджених. Саме цим напрямком Єлизавета зі своїми партнерами займається вже близько пів десятиріччя. Щоправда, війна фактично все звела нанівець. Зараз, незважаючи на це, Єлизавета налаштована відродити свою компанію, тому і прийшла до Харківського бізнес-хабу за консультацією.

ЄЛИЗАВЕТА ПІДПРИЄМЕЦЬ
Мы пришли сюда, чтобы, как говорится, дать своему бизнесу, делу своей жизни, второе дыхание. Чтобы продолжать, развиваться. Творить, как говорится, красоту для граждан Украины – наших маленьких. И надеемся получить, и уже получили частично квалифицированную консультацию. Это первый раз, я уверена – не последний, когда мы сюда придём.

Харків бізнес-хаб запрацював на базі БТІ. Тут група консультантів надає всю необхідну допомогу для харківських підприємців. Це можуть бути рекомендації, як на умовах державної чи міської підтримки отримати найбільш прийнятний кредит. А також, як отримати міжнародний грант на зародження чи відродження бізнесу.

САЛІМ КАЙЛОВ ПРОЄКТНИЙ МЕНЕДЖЕР ХАРКІВ БІЗНЕС-ХАБУ
Підприємці до нас звертаються різні з різним фахом, але зазвичай це малий, або середній бізнес. Зараз ми бачимо по запитах, майже всі мають потребу в грошових допомогах. І це питання якраз чому не починають працювати, або що потрібно, аби розширити, або відновити під час війни. І коли ми надаємо консультації, то наші консультації по грошовій допомозі, вони орієнтують людей на стандартні інструменти: такі як кредитування, або інвестиції, але ми і надаємо консультування з приводу можливостей, які є сьогодні: програми 5/7/9, або відшкодування відсотків від нашої місцевої влади – це суто для Харкова така програма. Ну також і інвестиційні програми. Але є ключовим напрямком це те, що саме найбільш цікавить наших підприємців – грантова допомога.  

Власне, які критерії повинні бути і що потрібно для того, щоб отримати міжнародний грант на розвиток бізнесу, якраз в цьому і допомагають консультанти харківським підприємцям. Всі деталі з отримання допомоги, – на офіційному сайті Харківського бізнес-хабу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИКИТА САБЄЛЬНІКОВ КЕРІВНИК ПРОЕКТНОГО ВІДДІЛУ КУ «ОФІС РЕФОРМ ХАРКОВА» 
Для підприємців нашого міста ми відкрили Харків бізнес-хаб. Що це таке є? Це платформа взаємодії задля розвитку підприємницького середовища у нашому місті. Тобто кожен підприємець у нашому місті може прийти та ознайомитися з актуальною інформацією стосовно фінансових можливостей, які діють саме в нашому місті: від міста, держави та міжнародних фондів. Тобто кожен підприємець може прийти та отримати консультацію базову, консультацію з написання грантів, тобто грант-райтингу, з експорту та імпорту.

Харків бізнес-хаб працює тільки декілька тижнів. Послугою цього хабу скористалися вже понад півсотні харківських підприємців. Єлизавета ж палко вірить, що все ж зможе відродити свою справу і тут в Харкові знову працюватиме, бо каже, тут її дім.

ЄЛИЗАВЕТА ПІДПРИЄМЕЦЬ
Был период, когда мы выехали. Лично я выехала. Это было с марта по октябрь. Было такое глобальное переосмысление всего. Как бы все года, которые были до, тот момент который есть и что дальше будет. И после, спасибо, освобождения Харьковской области, как только, так сразу мы собрались и вернулись назад продолжать свое дело. Это был такой четкий критерий, который повлиял основательно то, что мы хотим заниматься тем, чем мы и занимались в своей стране, в своём городе для граждан своей страны.

ОСТАННІ НОВИНИ