“Є довіра і це головне”. Ігор Терехов розповів про співпрацю з міжнародними інвесторами (відео)

19.10.2023 19:52   -

Інвестори довіряють Харкову і вкладають фінанси у відновлення і розбудову міста, зазначає мер Ігор Терехов. Це і держава, це і саме місто, це різні фінансові інституції, а також партнери інших держав – всі підтримують харків’ян і бачать Харків як мирне, успішне місто.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
У нас зі всіма дуже такі серйозні стосунки, і кожний по своєму вкладає в наше місто. Я вже казав, держава, як субвенції, місто, як відбудову, приватні інвестиції ви бачите , що сьогодні відчиняються нові підприємства. До речі, хочу сказати, що не зважаючи на відстань до кордону з Росією, військовий стан, війну, справжню війну, поблизу Харкова, але ми на четвертому місті по відкриттю ФОПів.

Колосальна довіра до Харкова проявляється і в тому, що жоден проект , розпочатий до війни, не зупинився, акцентує Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Більше того, хочу сказати, що ми виконали всі свої зобов’язання по муніципальному займу. Ми погасили дуже такі, знаєте, важкі кредитні лінії. Такі, як парк, тоді Горького, зараз Центральний парк. Ми викупили всі борги. І сьогодні ми не маємо жодного боргу. Ми і зараз під час війни отримуємо кредитні ресурси на закупівлю електробусів, рухомого складу метрополітену, трамваїв, тролейбусів, транспортної інфраструктури. Крім цього, ми залучаємо кошти на відновлення теплопостачання та енергопостачання.

Харків відбудовується і націлений на розвиток. Налагоджується співпраця з багатьма закордонними державами. Так, Німеччина сьогодні бере участь у фінансуванні роботи фонду лорда Нормана Фостера, який разом з харківськими спеціалістами розробляє генеральний план Харкова.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Для нас це дуже потужний проект. І це шлях на декілька десятиліть вперед. Нас вже не буде, а той шлях – дорожна карта, вона буде для наших потомків.

ОСТАННІ НОВИНИ