“Єдність для перемоги”. Що у Харкові зібрало разом депутатів, волонтерів та молодь

29.10.2023 22:32   -

Вони об’єднані спортом та мають велику жагу до перемоги. У Харкові пройшов благодійний турнір з міні-футболу. У баталіях на футбольних полях зійшлися депутати, волонтери та активна та спортивна харківська молодь.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ`Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
В цьому турнірі приймає участь 10 команд. Це представники громадський організацій також команда ДСНС, «Успішний Харків» і ще кілька команд, які виявили бажання приймати участь. Було набагато більше тих, хто хотів взяти участь, але у зв’язку з мірами безпеки ми зробили 10 команд. Турнір має назву «Єдність для перемоги». Мета цього турніру в першу чергу це спорт і зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Всі зібрані кошти будуть передані Збройним силам України.   

ДЕНИС ЛОМАКІН КЕРІВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Спорт дуже важливий для того, щоб ми могли спільно з усіма подолати все і досягти перемогу у здоровому способі життя. Нас це єднає, ще єднає те, що завдяки спорту ми можемо зібрати кошти та допомогти нашим воїнам, які захищають та боронять нашу Україну.

ДМИТРО САШКОВ СПІВРОБІТНИК ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Добре, що зараз у Харкові проходять деякі спортивні змагання, у тому числі футбол. Дуже гарно, що зібрались благодійні організації, волонтерські на підтримку Збройних сил України. Зібралось 10 команд, це дуже чудово і ми продовжуємо розвивати спорт у Харкові. 

ОСТАННІ НОВИНИ