Як повернутися до нового “старого” життя без потрясінь – поради психолога
Психологи не виключають, що у багатьох тепер, із відновленням робочої діяльності після тривалої перерви, можуть з"явитися певні психологічні проблеми, лінь, невпевненість у своїх силах і можливостях, зниження уваги. І тут фахівці радять не займатися самокритикою. Адже, щоби увійти у колишній ритм життя необхідний час. Тож спочатку, кажуть, слід налаштуватися на мінімум, а вже далі на більше. І гарантують, організм сам доволі швидко адаптується.
Лариса Гресь психолог-астролог
Через 2-3 дня организм опять приходит в норму. Здоровый организм, психически развитая личность, психически здоровая ровно через 2-3 дня приходит в своё привычное состояние и начинает те же самые действия, ту же самую деятельность, в которую она была когда-то вовлечена.
Натомість бути абсолютно впевненими, що як тільки скасують карантин, всі плани реалізуються одразу, не варто, це може бути не так і тоді послідує сильне розчарування та депресія. Але і наперед перейматися не слід і ні в якому разі не панікувати, застерігає Лариса Гресь. І в цьому, запевняє, допоможе налаштування на позитив, бо тільки хороші думки і віра, що врешті решт все таки стане на свої місця і все буде добре, свого роду – як ліки.
Лариса Гресь психолог-астролог
С точки зрения психологии при положительных эмоциях всегда вырабатываются гормоны, которые настраивают человек не только на хорошее и продолжительное эмоциональное состояние, но и на долгожительство, гормоны радости.
Перед собою, радить психолог, необхідно ставити реалістичні цілі. З минулого зробити правильні висновки і придбанний досвід викорсистовувати в майбутньому. Також разом із відновленням свого позитивного емоційного стану не забувати і про фізичну активність, стежити за здоров'м та особливо за гігєною. Бо це на часі. Захисні маска, рукавички і антисептики ще поки залишаються. До того ж слід продовжувати частіше мити руки, уникати місць масового скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, а у разі виникнення симптомів ГРВІ не зволікати зі зверненням до лікаря.