Японія схвалила ліки від коронавірусу, а Євросоюз готується відкривати кордони
У Сполучених Штатах Америки розробили експериментальний препарат проти коронавірусу. Ліки вже схвалені міністерством охорони здоров'я та соціального забезпечення Японії. Препарат "Ремдесевір" використовуватимуть для лікування хворих з важкими симптомами COVID-19.
Даніель О'Дей генеральный директор фармацевтичної компанії
Наразі ми зосереджені на тому, щоб переконатися в тому, що ми розробили стійку модель, яка дозволить нам надавати препарат пацієнтам по всьому світу. Ми вивчаємо клінічні дані, сценарії попиту та схвалення регулюючих органів.
Тим часом Європейський союз готується відкривати кордон після пандемії. Про це заявила єврокомісар Йльва Йогансон. Протягом наступного тижні комісія розроблятиме керівні принципи для запобігання нової хвилі інфекцій та відновлення економіки.
Ільва Йогансон євпропейський комісар з питань внутрішніх справ
Тепер нам потрібно повернутися в майбутнє, повернутися до нормальності. І ми повинні зробити це, як тільки ситуація зі здоров'ям це дозволить. Послаблення цих національних обмежень займе якийсь час, але ми можемо це зробити.
З 1 липня для туристів відкриє кордони Грузія. Влада країни запевняє, що відновлення туризму відбуватиметься з усіма гарантіями безпеки.Туристам доведеться дотримуватися певних правил, зокрема — соціальної дистанції.
У країнах Європи, які перебували в епіцентрі пандемії кількість осіб, які захворіли на коронавірусну хворобу, почала знижуватися. Так, в Італії хворих на COVID-19 вже менше, ніж 90 тисяч. Про це повідомили у Департаменті цивільного захисту. Крім цього, збільшується кількість країни, які поступово знімають обмеження. Так, у Румунії планують скасувати надзвичайний стан. У країні відкриються перукарні, а також музеї та стоматології. Професійним спортсменам дозволять тренуватися.
Клаус Йоганніс президент Румунії
Я не буду видавати новий указ про продовження надзвичайного стану, і, таким чином, 14 травня – останній день, коли у нас введено надзвичайний стан. Починаючи з 15 травня, щоб тримати епідемію під контролем, ми увійдемо в так званий стан підвищеної готовності. Він забезпечується спеціальним законодавством, яке роз'яснює, як діяти в разі епідемії, і ми, на жаль, все ще перебуваємо в епідемії COVID-19.
План виходу з карантину розробляє й Уряд Британії.