Юлия Светличная провела личный прием граждан в ХНУРЭ

12.07.2018 11:40   -
Автор:
Харківський національний університет радіоелектроніки. З візитом тут голова облдержадміністрації Юлія Світлична. Приїхала, аби зустрітися з освітянами на своєму виїзному прийомі. Доцент кафедри біомедичної інженерії Лілія Авер'янова з питанням до губернатора, що стосуєтья розвитку медицини.  
 
Лілія Авер'янова доцент кафедри біомедичної інженерії ХНУРЕ
 
Пропозиції у мене були як у фахівця і як у пацієнта, щодо розв’язання проблем з онкозахворюваністю. Проблем щодо модернізації нашої онкологічної служби, тому що це таке нагальне питання і дуже чутливе для суспільства. І дякуючи такому уважному ставленню Юлії Олександрівни, вона дуже добре на це відреагувала. Це під постійним контролем. Більш того, мене запросили до такої громадської ради, де будемо контролювати це питання.
 
Питання розвитку медицини на Харківщині, зазначила Юлія Світлична, в пріорітеті роботи областної влади. Завдяки децентралізації та  підтримці Кабміну, незабаром на Харківщині планують побудувати новий онкоцентр. Та окрім питань медицини співробітники вишу просили губернатора посприяти в питаннях покращення інфраструктури в селах Харківщини та оздоровлення дітей.  
 
Марина Гарбар старший викладач кафедри українознавства ХНУРЕ
 
Ми прийшли попросили допомоги на оздоровлення. Нам запропонували путівки дітям в табір дитячий. Так що я думаю, що вирішилися, ну і запропонували підтримку у майбутньому. І дуже приємна у нас губернатор.  
 
Розвиток науки і вищої навчальної школи, вирішення проблем ЖКГ, покращення доріг області, а також питання соціального захисту і виділення матеріальної допомоги, в тому числі на лікування. Всі їх освітяни озвучити Юлії Світличній і отримати чітку відповідь щодо їх вирішення. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Все вопросы, которые были сегодня озвучены у каждого директора департамента должны быть на контроле. Те проблемные вопросы, которые не отработаны, должны быть в полной мере отработаны. Те вопросы, которые взяты на контроль и по которым уже проведены работы должны быть в срок завершены  и качественно.
 
Ірина Кононенко заступник начальника відділу кадрів ХНУРЕ 
 
Я восхищаюсь тем, что в ее годы она смогла стать губернатором. И сейчас активно работает для области. Многие знают поселок Шестаково и тот участок, что начали делать. Вот полностью заменили покрытие дорожное, очень гладко, качественно, мы довольны.
 
Олексій Турута доцент кафедри програмної інженерії ХНУРЕ 
 
Я благодарен губернатору, что она проводит такие приемы , выслушивает граждан в целом получает информацию от людей, проживающих в городе, области и может адекватно реагировать на все вызовы и все изменения. которые необходимо сделать.
 
Це не перша і не остання зустріч з мешканцями області . Юлія Світлина запевнила, що і надалі буде проводити виїзні прийоми громадян. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Будемо продовжувати спілкуватися з людьми, там де вони працюють, там де вони навчаються, або живуть. Для цього виїжджаємо на підприємства , в організації, установи і спілкуємося безпосередньо з людьми. Реагуємо на кожне питання, яке задають люди. Кожне питання має розглядатися департаментами, ми готуємо для цього всю необхідну документацію, а також робимо все для того, щоб вирішувати конкретні проблеми конкретних людей.