"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Карантин – это далеко не конец жизни, научитесь жить в новых условиях – советы психолога

Якщо про відпочинок більшість колись тільки мріяли, то тепер просто не знають чим зайнятися, бо про ось таке проведення часу зі всілякими обмеженнями навіть не уявляли. Фахівці у своїх порадах одностайні тут допоможе самоорганізація. Тому, кажуть, необхідно зробити певний розпорядок дня для себе і всієї родини, але комфортний для всіх, скласти графік хто що робить, коли відпочиває, а коли займається побутовими справами чи вихованням дітей. 
 
Лариса Гресь психолог-астролог
 
Мы должны вести обыкновенный образ жизни. Если не соблюдать режим дня, то конечно человек может столкнуться с трудностями того, что ему сложно будет вставать в определённое время на работу, соблюдать тот режим, который он соблюдал раньше. Лучше не входить в безрежимное состояние. 
 
А ще Лариса Гресь радить підтримувати свій позитивний психологічний стан, який напряму впливає на здатність організму боротися з недугами. А ще у будь-яких ситуаціях шукати плюси. Усвідомити, що саме зараз можна зробити те, до чого раніше, так би мовити, не доходили руки – налагодити відношення між собою, дізнатися краще один одного. А ще зайнятися саморозвитком, чи то навчитися шити, чи вивчити іноземну мову або почати медитувати, і обов"язково підтримувати фізичну форму.  
 
Лариса Гресь психолог-астролог
 
В здоровом теле здоровый дух, никто не отменял физическую нагрузку. В конце концов можно убрать квартиру, которую давно никто не убирал или некогда было заняться генеральной уборкой. Нельзя ходить в тренажёрный зал, но это можно сделать и дома. Безусловно, почитать книжку, можно выйти погулять в одиночестве, желательно не контактировать с другими людьми, как и положено по правилам карантина. Ну во всяком случае у нас есть период возможностей для того, чтобы завершить этот тяжёлый период и вернуться к нормальному образу жизни. 
 
Навіть в період карантину не уникайте спілкування, щоправда тепер в іншій формі. Проводьте з друзями і родичами онлайн-зустрічі і навіть вечірки в режимі відеозв"язку, це допоможе емоційно переключитися. І взагалі, кажуть психологи, щоб там не було треба завжди налаштовуватися тільки на позитив, хоча б втішаючи себе думкою, що ці нагаразди тимчасові, а значить рано чи пізно все погане закінчаться. І все знову буде добре.