Харків і область 19 листопада. Обстріли, пожежі, жертви, бої

19.11.2022 12:30   -

У Харкові доба минула спокійно. Потерпають від обстрілів прикордонні райони області.

ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Двічі рятувальники виїздили на перевірку після ворожих обстрілів. У м. Куп’янську ворожий снаряд потрапив у дорожнє полотно, пошкодивши його. А у м. Вовчанськ обстрілами пошкоджені або зруйновані щонайменше 5 приватних домоволодінь. Обійшлося без постраждалих і пожеж.

За інформацією штабу оборони, протягом доби пожеж, спричинених влучанням ворожих снарядів, не зафіксовано. Поранених в наслідок бойових дій цивільних немає. Триває розмінування.

На лінії зіткнення наші захисники продовжують бойові дії проти окупантів. Під контролем ворога все ще залишається до двох відсотків території області.

Як повідомляють правоохоронці, на Харківщині вже зареєстрували понад пів тисячі кримінальних проваджень за статтею “колабораційна діяльність” та виявили 25 місць, де військові рф катували українців.

СЕРГІЙ БОЛВІНОВ НАЧАЛЬНИК СЛІДЧОГО УПРАВЛІННЯ ГУ НАЦПОЛІЦІЇ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
З початку повномасштабного вторгнення слідчими та дізнавачами поліції в Харківській області зареєстровано 542 кримінальні провадження за колабораційну діяльність, повідомлено про підозру 126 колаборантам, скеровано до суду 59 справ. Також слідчі виявили вже 25 катівень, які організували росіяни під час окупації.